Як уникнути запалення апендициту.

Операції з видалення апендикса є досить поширеними і, на думку лікарів, часом можуть претендувати на звання складних. Однак набагато краще уникнути апендициту , ніж потім звертатися за допомогою до фахівців, адже будь-яке хірургічне втручання може виявитися небезпечним.
Інструкція
1
Апендицит може бути викликаний різними причинами, однак, частіше причиною його виникнення стає інфекція. Тому, щоб не зіткнутися з цим захворюванням, стежте за своїм здоров'ям. Дотримуйтесь правил гігієни і намагайтеся регулярно відвідувати доктора для діагностики усіх хвороб на ранній стадії розвитку.
2
Слідкуйте за тим, щоб у вашому раціоні було достатньо продуктів, що містять клітковину. Вони сприяють поліпшенню травлення, і часте їх споживання допомагає попередити виникнення запорів. Для профілактики апендициту це дуже важливо. Включіть в меню овочеві соки, наприклад, буряковий і морквяний, їжте більше фруктів. А ось на м'ясо особливо не налягати.
3
Займайтеся йогою. Спеціальні вправи, спрямовані на оздоровлення шлунково-кишкового тракту, не тільки допоможуть уникнути запалення апендикса, але і додадуть м'язам еластичність і поліпшать настрій. Спробуйте щодня виконувати хоча б кілька асан, і ви зрозумієте, що значить почувати себе добре. Не бійтеся, якщо не все виходитиме: вміння приходить з досвідом.
4
Закупорка просвіту між товстою кишкою і апендиксом сторонніми предметами, тобто, як правило, не перетравленими залишками їжі, також може стати причиною виникнення захворювання. Тому постарайтеся не вживати неочищені насіння і не є виноград разом з кісточками. Це не гарантує того, що ви залишитеся здорові, але знижує ризик появи недуги.
5
Ведіть активний спосіб життя і не загострювати увагу на проблемах. Психологи давно вже виявили зв'язок між емоційним станом людини і фізичним. Так що, якщо хочете уникнути апендициту , будьте простіше і радійте кожному прожитому дню. Побачите, це принесе чималу користь!