Як підібрати музику в машину.

«З піснею по життю» - для багатьох не просто девіз, а спосіб створити найбільш комфортну атмосферу для роботи і відпочинку. Тому рідко можна зустріти водія, що їде в повній тиші. Спеціально підібрані музичні альбоми або просто улюблена радіостанція можуть скрасити шлях через пустельні шосе або міські пробки.
Інструкція
1
Підберіть різні варіанти музичного супроводу для різних ситуацій. Довгий Чи вам належить шлях? Якщо музика потрібна для коротких поїздок по місту, що супроводжуються пробками і проблемами з паркуванням, необхідна заспокійлива музика. Рухливі ритми або пісні, здатні «зачепити за живе», тут не підійдуть - вони можуть змусити вас хвилюватися і відволікатися від ситуації на дорозі. Намагайтеся на жвавих трасах не слухати випуски новин та інші інформаційні програми - вони переключать вашу увагу з дороги на засвоєння інформації, і ви можете потрапити в аварію.Еслі вам належить довга поїздка, скажімо, в інше місто, то тут головне - щоб вам подобалося те , що ви слухаєте. Розрахуйте музичну програму так, щоб звучання вистачило на всю дорогу і не довелося ставити плей-лист спочатку.
2
Увімкніть улюблену радіостанцію. Нехай це буде станція, на якій максимум вашої улюбленої музики і мінімум інформаційних програм. Радіостанції найкраще час від часу перемикати, тому що на одній і тій же пісні часто повторюються і можуть сильно набриднути.
3
Слухайте аудіокниги. Це теж варіант для довгих поїздок, коли не потрібно постійної концентрації уваги на дорозі. Можете культурно просвітитися, дізнатися щось нове або, скажімо, кинути палити.
4
Придбайте вже готові альбоми для поїздок в автомобілі. У магазинах можна знайти безліч подібних збірок - на будь-який смак і колір.
5
Запишіть на диск або інший носій всі свої улюблені пісні. Таке музичний супровід ніколи вам не набридне і буде приносити тільки позитивні емоції. А це важливо, коли ви перебуваєте за кермом.
6
Придбайте диски зі звуками природи. Шум океану, спів птахів і шум вітру прекрасно розслаблюють в нервуючих дорожніх ситуаціях. Головне - не заслухали і не пропустіть потрібний поворот.