Як зробити картинку прозорою. Як зробити своє обличчя в картинці.

Ілюстрації та зображення для інтернет-сайтів, форумів, різних презентацій і електронних книг часто повинні мати прозорий фон. Додати графічному малюнку прозорий фон не так вже й складно, якщо у вас під рукою є Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Перш ніж зробити зображення прозорим, підготуйте його до роботи з фоном. У ньому повинна бути відкоригована яскравість, контрастність і інші параметри. Відкрийте зображення і встановіть для нього невеликий розмір (наприклад, 600х800) при дозволі 72 точки на дюйм. Це дозволить зменшити вагу ілюстрації без зайвих втрат якості. Також дозвіл може бути 300 точок на дюйм, якщо в малюнку важливі дрібні деталі.Теперь можна починати роботу з кольорокорекцією. Відкрийте меню Hue \ Saturation і Brightness \ Contrast і відкоригуйте параметри так, щоб малюнок був яскравим і контрастним. Також ви можете використовувати пункти «Автоконтраст» і «автоуровні».
2
У малюнка повинен бути однорідний фон - найкраще білий, і якщо фон різноманітний - виберіть будь-який інструмент виділення об'єкта зображення з фону і виріжте его.Чтоби зберегти зображення з однорідним фоном у вигляді прозорого, натисніть Save for web в меню File і встановіть галочку біля слова transparency (прозорість). Формат вибирайте PNG-8. Нижче ви побачите віконця, в яких можна вказати, які кольори треба зробити прозорими в підсумковому варіанті малюнка. Відмітьте ці кольори на діаграмі, а потім натисніть внизу вікна Color Table іконку прозорості.
3
Фон малюнка заміниться на двоколірні клітини - ви зробили його прозорим. Тепер малюнок можна зберігати.
4
Відкрийте збережену ілюстрацію і, збільшивши її, перевірте, чи немає в зображенні якихось недоліків - зайвих крапок і ліній на тлі, і тому подібного. Якщо недоліки є - відкрийте картинку в Фотошопі і за допомогою ластику зітріть зайве, привівши ілюстрацію до потрібного результату.
Adobe Photoshop - це чудовий графічний редактор, за допомогою якого можна створювати справжні фотографічні шедеври. Якщо у вас виникла необхідність створити не тільки прозорий фон, але і зробити таким все зображення в цілому, є кілька кроків, слідуючи яким подібної виверту може навчитися навіть самий безграмотний новачок.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Для початку відкрийте картинку, в якій ви хочете бачити прозорим який-небудь елемент. Потім знайдіть і відкрийте друге зображення - на ньому має бути прозорий об'єкт, який стане основою майбутнього ефекту на першому зображенні.
2
Відкрийте друге зображення. Виберіть інструмент Polygonal Lasso Tool на панелі інструментів і виділіть за його допомогою необхідний елемент. Виділяйте акуратно і максимально точно, після чого натисніть Ctrl + Shift + 'J', щоб вирізати виділений об'єкт на новий шар.
3
Визначте в картинці зони білого кольору. Для цього виберіть команду Select, а в ній команду Color Range. Відкриється вікно, в якому білі елементи будуть виділені червоним. Натисніть на червоний кружок, потім натисніть ОК. Після цього натисніть Delete - і об'єкт буде готовий до використання.
4
Перемістіть вирізаний і оброблений елемент на вихідне зображення, яке потрібно зробити прозорим. Виділіть шар з цим елементом (Ctrl + A), скопіюйте його, потім відкрийте вихідну картинку і натисніть "Вставити".
5
Щоб скопійований об'єкт став зовсім прозорим, потрібно прибрати залишилися контрастні і темні елементи на його поверхні. Виберіть інструмент Eraser Tool і, не виходячи з окремого шару з нашим об'єктом, зітріть зайві плями. Після цього зробіть копію шару з об'єктом і натисніть на Layer Copy значок з оком - це приховає дубльований шар.
6
Починається найвідповідальніша робота: у вашому розпорядженні є прозорий об'єкт на окремому шарі, і його потрібно помістити в вихідне зображення. Виділіть об'єкт, натисніть Ctrl + T, виберіть в контекстному меню пункт Warp. Ця команда дозволить деформувати об'єкт в будь-якому напрямку. Помістіть його на потрібний елемент вихідної картинки і починайте підганяти під його форму.Чтоби продовжити роботу, дублюйте шар з підготовленим прозорим об'єктом стільки разів, скільки це необхідно, щоб трансформувати початковий малюнок.
7
Після того, як за допомогою деформованого багато разів прозорого об'єкта ви отримали точну прозору копію першого малюнка, починайте видаляти цей малюнок так, щоб залишилося тільки прозоре зображення. У цьому вам допоможе інструмент Clone Stamp. Збільшивши масштаб картинки для зручності, починайте акуратно й уважно копіювати маленькі елементи малюнка, щоб непомітно закрити ними потрібне місце.
8
Коли робота підійде до кінця, і ви побачите, що на картинці залишився тільки прозорий аналог оригінального об'єкта - доробіть рисунок, додайте реалістичності і ефектів.