Як підключити мікрофон з навушниками на передній панелі. Як налаштувати передню панель windows xp.

Комплект мікрофона з навушниками зазвичай називають одним словом «гарнітура». Комп'ютерні гарнітури можуть підключатися до системного блоку декількома способами в залежності від використовуваного комп'ютера і типу самої гарнітури. В комп'ютерних корпусах типу «тауер» відповідні роз'єми є і на задній, і на передньої панелі. Використання передньої панелі зручніше, так як системний блок - НЕ хатинка на курячих ніжках і команду «стань до лісу передом, а до мене задньою панеллю», на жаль, не розуміє.
Інструкція
1
Вставте пристрій прийому в роз'єм USB-порту на передньої панелі, якщо ви використовуєте бездротову гарнітуру. Якщо таких роз'ємів декілька - виберіть будь-який, це не має значення для працездатності пристрою. Коли ви це зробите, то операційна система виявить знову приєднаний пристрій та спробує підібрати для нього драйвер зі своєї бази. Якщо це їй не вдасться, то на екран буде виведено відповідне повідомлення.
2
Вставте в пристрій читання оптичний диск, який повинен бути в пакувальній коробці разом з гарнітурою і прийомним пристроєм. Якщо ОС не змогла визначити приймальний пристрій, то встановіть потрібний драйвер самостійно. Як правило, після вставки диска на екрані з'являється меню, вибравши в якому операцію установки ви запустите відповідну програму, а вона все зробить сама - вам буде потрібно тільки натискати підтверджують кнопки. Після закінчення процесу інсталяції ОС зробить повторну спробу впізнати приймальний пристрій з використанням нового драйвера і на цьому процедура підключення бездротової гарнітури через USB-порт на передньої панелі буде завершена.
3
Вставте спочатку один з штекерів типу «міні-джек» у відповідний йому роз'єм на передньої панелі, якщо ви використовуєте дротову гарнітуру. Штекери та роз'єми мають однакову кольорову маркіровку, тому переплутати їх буде важко. Вставляти штекери в роз'єми краще не одночасно, так як в залежності від операційної системи і материнської плати, можливо, буде потрібно відповідати на діалогові питання, які задаватиме майстер установки після виявлення нового мікрофона або навушників.
4
Якщо після підключення відповідних проводів на передньої панелі мікрофон або навушники не зароблять, то вам буде потрібно самостійно змінити відповідні настройки ОС. Наприклад, в ОС Windows Vista і Windows 7 може знадобитися запустити панель управління, перейти в розділ «Звук», а потім на вкладку «Запис». Там натиснути правою кнопкою вільне простір вікна і виставити мітки в полях «Показати відключені пристрої» і «Показати від'єднані пристрої». Після цього вибрати пункт «Пристрій за замовчуванням» у що з'явилася мікрофонної секції. Аналогічну операцію треба справити на вкладці "Відтворення" для навушників.