Як клеїти бордюр на шпалери. бордюри для шпалер фото.

Для створення стильного інтер'єру абсолютно не обов'язково купувати супердорогі шпалери . Навіть якщо ви використовуєте дешеві шпалери але, при цьому не поскупилася на придбання красивого та оригінального бордюра - результат перевершить всі ваші очікування.
Вам знадобиться
  • бордюр, клей бордюрний, пензлик для клею, олівець, шнур
Інструкція
1
Виберіть бордюрПодобрать бордюр зовсім не складно. Якщо ви вже купили шпалери , принесіть їх смужку з собою в магазин. Там ви зможете підібрати відповідний вам варіант бордюра самостійно, по каталогу або запитати поради у продавца.Обично, рекомендується купувати бордюри на 2-3 тони темніше кольору шпалер, або контрастують з ними за кольором. До однотонних шпалерах, як правило, рекомендують бордюри з малюнком або орнаментом. До шпалерам з візерунком - однотонні бордюри.Не варто забувати і про те, що для додання стилю кімнаті, необхідно щоб настінне покриття поєднувалося з іншими елементами інтер'єру. Якщо ваш бордюр буде поєднуватися з портьєрами і покривалами - елегантний вигляд житла забезпечений!
2
Визначте місце наклейки бордюра Мабуть, найбільш поширеною практикою є розміщення бордюра, приблизно, на рівні підвіконня. Як правило, в цьому випадку, бордюр є кордоном між різними видами обоев.Еслі у вашій кімнаті невисокі стелі і невелика площа, рекомендується наклеювати бордюр безпосередньо під стелею, по периметру кімнати. За рахунок цього стіни будуть здаватися вище і кімната виглядатиме дуже уютной.Еслі ви купуєте бордюр для дитячої кімнати, можна наклеїти його на рівні очей дитини, щоб малюк мав можливість розглядати яскраві і красиві картинки. Якщо ваші шпалери стиснулися після висихання або ви помилилися при їх наклеюванні, можна замаскувати ці недоліки, наклеївши бордюр в нижній частині стін, у пола.Можно обрамити бордюром віконні або дверні прорізи. Або наклеїти його вертикально, для візуального виділення певних зон комнати.Дайте волю своїй фантазії? і бордюр зможе перетворити будь-яке приміщення!
3
Наклейте бордюр.Существует два основних способи наклейки бордюрів: безпосередньо на шпалери і «встик» до нім.Еслі шпалери не мають рельєфного малюнка, то можна наклеїти бордюр прямо поверх них.
4
Дайте шпалерам просохнуть.С допомогою натягнутого шнура і олівця, зробіть на стіні позначки по всьому периметру комнати.Разрежьте бордюр на шматки необхідної довжини і злегка змочіть основу водою. Намажте бордюр спеціальним бордюрним клеєм і залиште на 5 хв. Акуратно наклейте по відзначеним вами лініях.
5
На потрібній висоті, по всьому периметру кімнати відзначте горизонтальну лінію. Наклейте шпалери над бордюром. Ображати їх по проведеній лінії. Промажьте бордюр клеєм і приклейте його верхню частину «встик» до шпалер. Нижню частину бордюра НЕ пріжімайте.Наклейте шпалери під бордюром. Край шпалер заведіть під бордюр і обріжте по його нижньому краю. Видаліть відрізану полосу.Пріклейте бордюр до стіни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V1nmruSA4BQ
Зверніть увагу
Чим ширше бордюр, тим нижче будуть здаватися стіни вашої кімнати.
Обклеювання приміщення шпалерами від підлоги до стелі - традиційний спосіб декорування стін. Застосовуючи різні дизайнерські рішення з використанням комбінацій різних шпалер і бордюрів , можна домогтися оригінальності інтер'єру, надати йому особливий шик.
Вам знадобиться
  • Щоб оформити стіни подібним чином, необхідні два види шпалер і бордюр. Бордюр - це широка (близько 20 см) смуга, такого ж тону, що і шпалери.
Інструкція
1
Перед обклеюванням стіни, її треба підготувати. Всі дефекти у вигляді тріщин, сколів, що відійшла штукатурки необхідно видалити, зашпатлевать і зачистити для отримання рівної поверхні за допомогою наждачного паперу.
2
Клеїти бордюр і шпалери слід на шпалерний клей, розведений згідно інструкції. Обов'язково засинайте суху суміш у воду, а не навпаки, інакше ризикуєте отримати грудки густого клею, розчинити які дуже складно. Через 20-30 хвилин, клей зазвичай готовий до використання. Є й клей, якому необхідно вистояти 24 години. В цьому випадку, заготуйте клей за день до обклеювання.
3
Поки клей набухає, потрібно розмітити стіну. При стандартній висоті стелі (250-260см) бордюр краще наклеювати на висоті 105-110 см від підлоги. Зробіть на деякій відстані мітки за допомогою будівельного рівня і з'єднайте їх 1 лінією. Горизонтальність лінії потрібно дотримуватися обов'язково, інакше бордюр лише підкреслить перепад висоти.
4
Бордюр клеїться в першу чергу. Для цього намазується і стіна і бордюр. Його прикладають до кута однієї стіни, поєднавши нижній край з окресленої лінією, і приклеюють, притискаючи спеціальним валиком. Не можна розтягувати бордюр при наклейці, інакше при висиханні у нього натягнуться краю, що може призвести або до відклеювання, або до пошкодження бордюру. Бордюр ведеться без перерви до наступної стіни.
5
Коли бордюр охопить весь периметр кімнати, приступають до наклеювання верхніх шпалер, вирівнюючи смуги за допомогою схилу. Щоб бордюр НЕ вимазати клеєм, по краях його обклеюють малярською стрічкою. Все нерівні краї обрізають після повного висихання шпалер за допомогою металевої лінійки і канцелярського клею. Аналогічним чином наклеюють нижню частину.