Як малювати на комп'ютері. Як створювати мультики.

Людина в усі часи дуже любив малювати, тому і всіляких інструментів для малювання створено неймовірне безліч. Стільки ж придумано і поверхонь для малювання - малювати можна на чому завгодно. Але якщо ви всім іншими інструментам віддаєте перевагу комп'ютер, то малювати зможете навіть за допомогою нього. Найпростішим на даний момент графічним редактором є Paint, який є майже на кожному комп'ютері за замовчуванням.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Paint
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор. Для цього виберіть меню «Пуск» - «Програми» - «Стандартні» - «Paint».
2
Відкрийте або створіть малюнок у редакторі. Щоб створити новий малюнок (тобто, чистий білий аркуш), натисніть в меню програми «Файл» - «Створити». Якщо ви хочете працювати з уже готовим зображенням, то натисніть «Файл» - «Відкрити», а потім виберіть потрібний вам файл із зображенням.
3
Тепер приступайте до малювання. Малювати найзручніше за допомогою інструментів «Пензель» або «Олівець». На панелі інструментів ви можете вибрати товщину і форму кисті або олівця, а внизу, в колірній палітрі, вибрати необхідний колір. Якщо існуючих квітів вам недостатньо, то клацніть по будь-якому квадратику з кольором і натисніть «Визначити колір». Ви побачите колірний спектр, з якого можете вибрати той відтінок, який вам необхідний.
4
Якщо вам потрібно зафарбувати будь-яким кольором певну площу малюнка, то виберіть інструмент «Заливка». Пам'ятайте, що якщо вам потрібно зафарбувати їм не весь фон малюнка, а тільки певну частину, контури цій галузі повинні бути обов'язково замкнуті, інакше ви заллєте все своє зображення.
5
Інструмент «Ластик» дозволить вам стерти будь-яку область, яку побажаєте. Форму і розмір гумки також можна налаштувати в панелі інструментів. Якщо вам потрібно очистити область побільше, то виберіть інструмент «Виділення», виділіть потрібну область і натисніть «Delete». Якщо ви хочете стерти весь малюнок, то виберіть пункт меню «Малюнок» - «Очистити». Перед вами знову опиниться чистий аркуш.
6
Є ще кілька корисних інструментів в цій програмі. Створюйте готові форми за допомогою інструментів «Еліпс» та «Прямокутник», створюйте багатокутники і т.д. Інструменти «Лінія» і «Крива» допоможуть вам створювати різні прямі і криві лінії, товщину яких можна регулювати.
7
Додайте до свого малюнку текст за допомогою відповідного інструменту, позначеного буквою «А». Ви можете вибрати колір і шрифт тексту.
8
Закінчивши створення малюнка, збережіть його через пункт меню «Файл» - «Зберегти як».