Як зняти тонування.

Лобове скло автомобіля повинне пропускати не менше 75% світла, а бічні передні стекла - 70%. Якщо у вас коштує тонування, і ці показники не відповідають нормам, то темну плівку доведеться зняти.
Інструкція
1
Самий простий і легкий варіант - це відвідування автосервісу, в якому вам зроблять зняття тонировочной плівки досить швидко. Якщо ж ви не хочете витрачати зайві гроші, то зніміть тонування самостійно. Для цього вам буде потрібно фен, гостре лезо або ножик, миючий засіб і чисті ганчірки.
2
Пам'ятайте, що тонувальна плівка прикріплена до скла за допомогою спеціального клеїть шару, який дуже міцно тримається на поверхні. При неакуратному знятті велика кількість клею залишиться на склі і доведеться видаляти ще і його. Також знайдіть собі помічника, який буде відривати плівку, в той час як ви будете рівномірно прогрівати її. Одному проводити видалення тонування досить складно і займе досить велику кількість часу.
3
Ретельно нагрійте плівку за допомогою будівельного або звичайного фена. Тоді клей досить добре буде відходити від скла разом з плівкою. Слідкуйте за тим, щоб температура нагрівання не була більше 40 градусів, в іншому випадку ви ризикуєте розплавити тонування .
4
Після того як вся поверхня плівки рівномірно прогрілася, піддіньте край тонування за допомогою гострого леза і акуратно почніть знімати її. Слідкуйте за тим, щоб фен не притискався впритул до скла, яке може тріснути. Також будьте обережні з пластиковими деталями свого автомобіля.
5
Видаліть залишки клею, які залишаться на склі в будь-якому випадку. Для цього придбайте спеціальний засіб, який призначений для очищення стекол після тонування. Воно повинно продаватися в будь-якому автомобільному магазині. Або спробуйте будь засіб для чищення, спиртовий розчин або мильну суміш. Нанесіть рідина на поверхню і потріть місце ганчіркою або губкою. Потім ретельно змийте водою і протріть серветками насухо.