Як вибрати покришки.

Від правильного вибору покришок залежить не тільки комфорт і зручність експлуатації машини, але і ваша безпека. Тому підібрати гарні покришки - непросте завдання. Адже якісні, але в той же час доступні за ціною покришки можна вибрати, тільки розуміючи де і за яких погодних умовах буде використовуватися автомобіль.
Інструкція
1
Перевірте відповідність типорозміру вибраних вами покришок вашої марки автомобіля та наявним колісним дискам. Покришки можуть просто не підійти до ваших дискам. При покупці зверніть увагу на рік виготовлення покришки . Термін правильного зберігання зазвичай 5 років. Звірте індекс швидкості і навантаження на покришку з підходящими до вашого авто.
2
Перед вибором покришок визначте, в яких погодних умовах ви будете їх експлуатувати. Також слід визначити місце експлуатації автомобіля - місто, траса, бездоріжжя або змішаний цикл їзди. Якщо цикл змішаний, то все ж варто зрозуміти, за яким покриттю автомобіль буде їздити найчастіше. Це допоможе при виборі покришок.
3
При змішаному (місто - траса) циклі їзди намагайтеся вибирати покришки з більшою шириною каналів малюнка протектора. Це дає покришці гарну прохідність в не залежності від навичок водія і сезону. Потурбуйтеся про ефективне виведенні снігової каші взимку і бруду влітку в місці зіткнення покришки з асфальтом. Для більш ефективного виведення бруду і сніжної каші гума повинна бути спрямованою. У спрямованої гуми з великою відстанню між блоків протектора є один мінус - під час поїздки ви будете чути, як шумлять колеса.
4
При їзді по бездоріжжю вибирайте гуму з більш «агресивним» протектором. Пам'ятайте, що при покупці гуми для бездоріжжя ви втрачаєте у швидкості пересування, перевитраті бензину і курсової стійкості на асфальті. Зате отримуєте більшу прохідність. На таких покришках пишеться абревіатура MT, що в перекладі з англійської означає колесо підвищеної прохідності.
5
При їзді тільки в межах міста по хорошому асфальту вибирайте шини з боле маленьким Міжблочні відстанню протектора покришки . Акцент при виборі зміщується в бік так званих акваланов - канавок для виведення води. Це пояснюється тим, що при пересуванні автомобіля по асфальту основна робота покришки - ефективно гальмувати і чинити опір акваплануванню (ковзанню). Такі шини, як правило, асиметричні, тобто ненаправлення. Вони створюють менше шуму, ніж спрямовані покришки .
6
При динамічному стилі водіння вибирайте спрямовані покришки , тому вони лідирують по виведенню води, що утворюється між дорожнім покриттям і колесом. Для спокійних водіїв раціональніше поставити ненаправлення покришки . Золота середина - асиметричні покришки , що поєднують в собі властивості обох вищеописаних типів гуми.