Як набратися впевненості.

Впевненість у собі - ключ до успіху в будь-яких починаннях. Відчувати себе своїм у будь-якій компанії, прагнути до досягнення власних цілей, легко знайомитися з людьми - для того, хто вірить в себе і в свої сили, це природно. Як же позбутися скутості і сором'язливості, побачити свій потенціал? Щоб набратися впевненості , потрібно дотримуватися кількох принципів.
Інструкція
1
Пізнайте і прийміть себе. Не бійтеся зізнатися самому собі у власних недоліках. Як відомо, ідеальних людей не буває, тому слабкі сторони є навіть у найбільш успішних і авторитетних лідерів. Тільки зрозумівши, що саме вас не влаштовує у власній особистості, ви зможете або позбавитися від нестачі, або навчитися підносити його у вигідному світлі. Найголовніше, що зникне скутість, викликана невдоволенням собою. Намагайтеся сконцентруватися на своїх сильних сторонах. Завжди пам'ятайте, що ви багато гідні і багато чого можете досягти.
2
Не порівнюйте себе з іншими. Це може призвести лише до ще більшого невдоволення собою або помилковому зарозумілості. Пам'ятаєте, у кожної людини свій власний шлях. Хтось добивається успіху в молодості, хтось у більш зрілому віці. Краще порівнюйте себе теперішнього і минулого. Чи досягли ви поставлених цілей? Реалізували чи плани? Як змінилося ваше душевний стан? Такий аналіз допоможе побачити власне зростання.
3
Відзначайте всі свої успіхи. Нехай навіть це будуть дрібні перемоги над собою: зумів гідно відповісти на жарт, відстояв свою точку зору в суперечці з начальством, прогулявся перед сном замість перегляду телевізора. Введіть у звичку щовечора записувати п'ять особистих досягнень в спеціальний щоденник. І тоді з'явиться ще один стимул перемагати боязкість і невпевненість. За великі успіхи обов'язково дякуйте себе чимось приємним: покупкою бажаної речі, позачерговим вихідним або смачною вечерею, замовленим з ресторану.
4
Слідкуйте за своєю зовнішністю Упевненості в собі починається з відображення в дзеркалі. Справа не в правильних рисах обличчя, красивої фігури, що відповідає стандартам краси. Але важко відчувати себе комфортно в м'ятою одязі, з несвіжими волоссям і в брудному взутті. Звертайте особливу увагу на гігієну, упорядковуєте нігті. Ретельно ставитеся до вибору одягу, вона повинна підкреслювати ваші достоїнства і приховувати недоліки, а не навпаки. Якщо ви не сильні в модних тенденціях, то зупиніться на класичних моделях, які добре сидять на будь-якій фігурі.
Невпевненість у собі позбавляє сил і віри в те, що людина може впоратися з поставленими перед ним завданнями і життєвими труднощами. Вона виснажує і з'їдає зсередини. Зруйновані долі людей - це теж її рук справа. Щоб позбутися цього обтяжливого почуття, потрібно задатися метою і знайти час і сили для її досягнення. Невпевненість повинна стати забутим минулим.
Інструкція
1
Будьте компетентниКогда належить взятися за нову справу, не пошкодуйте часу дізнатися про нього якомога більше. Знання озброюють людини. Маючи їх, можна з упевненістю самостійно приймати рішення і відстоювати їх перед іншими.
2
Тримайтеся уверенноПо людині відразу можна побачити, наскільки він упевнений у собі , навіть не починаючи розмови. Постава, погляд і жести - на це потрібно звернути увагу в першу чергу. Впевнений вигляд додасть і внутрішню впевненість людині. Можна відрепетирувати заздалегідь упевнені рухи тіла і мова, і це виручить в напруженій ситуації. Впевненою особистості властиві тверді кроки і випрямлена спина.
3
ВнешностьВ нею потрібно бути впевненим. Якщо невпевненість - це результат фізичної форми, над цим потрібно працювати. Але не впадайте в крайнощі - кожен має свої зовнішні недоліки, і все не зміниш. Одягайте той одяг, який до душі, щоб, подивившись у дзеркало, відчувати позитивні емоції і бажання ловити на собі захоплені погляди інших.
4
Вчіться у людейНаблюдая за впевненим у собі людиною і наслідуючи його, можна багато чого досягти. Якщо такого немає в оточенні, підійде відома або історична особистість. Головне - знайти достатньо інформації, досліджувати її і застосовувати отримані знання.
5
Об'ектівностьЗачастую у людини не може все і відразу виходити. А значить, часто відбуватимуться ситуації, в яких не вийти щось застосувати. Але не потрібно опускати руки. Об'єктивне ставлення допоможе розуміти, що помилки допускають все, і не можна, щоб вони позбавляли нас радості. На них потрібно вчитися і рухатися вперед.
6
СтімулЧеловек повинен чітко розуміти і вміти пояснити, навіщо йому потрібно бути впевненим у собі . Якою стане його життя, коли мета буде досягнута? Вагомі причини будуть служити гарним стимулом, щоб змінюватися, незважаючи на невдачі.
7
ОкружающіеВсегда будуть люди більш і менш упевнені, ніж ми. Намагайтеся підтримувати людину, якщо відчуваєте його невпевненість. Користь буде для двох. Один буде вдячний за чемність, а другий - гордий (в хорошому сенсі цього слова) тим, що зміг бути корисний, і впевненість від цього зросте.
8
Хочете бути впевненим у собі - будьте. Не всі поставляться до такої рішучості позитивно, але тільки сама людина повинна вирішувати, як йому розпоряджатися своїм життям і чого в ній досягати.