Як уберегтися від раку шкіри.

Рак шкіри є одним із самих основних онкологічних захворювань, яке виникає практично у половини людей, що дожили до 70-річного віку. Цей діагноз об'єднує всі злоякісні новоутворення, які мають епідермальний походження (плоскоклітинний рак, базаліома і меланома). При цьому основними факторами ризику розвитку раку шкіри є іонізуюче та ультрафіолетове випромінювання, а також вплив різних хімічних канцерогенів, наприклад, тютюнового диму.
Інструкція
1
Як відомо, головною причиною раку шкіри є ультрафіолет. Саме тому бувайте якомога менше на сонці, а солярій найкраще зовсім не відвідуйте.
2
Застосовуйте крему від засмаги, носите парасольки від сонця і головні убори. Можете придбати спеціальний одяг, яка захищає від ультрафіолетових променів.
3
Наносьте сонцезахисний крем через кожні дві години перебування на сонці, а під час купання використовуйте його кожен раз, коли виходите з води.
4
Ризик захворіти на рак допоможуть скоротити сушені фрукти, якщо ви будете їх їсти тричі на тиждень, замінюючи, наприклад, обід.
5
Хоча б три рази на тиждень їжте боби і один раз в тиждень - натуральний, неочищений рис.
6
Щодня вживайте приготовлені зелені овочі.
7
Кофеїн ефективно впливає проти раку шкіри , при цьому не просто як всередину вживається напій, але і як певний зовнішній засіб.
8
Ведіть здоровий спосіб життя. Позбавтеся від шкідливих звичок і намагайтеся побільше рухатися. Рух в будь-якому віці просто незамінне. Сидите менше перед телевізором.
9
В автомобілях теж є прихована загроза і причина захворювання раку легенів - масла канцерогенні. Саме тому, якщо ви свій автомобіль обслуговуєте самостійно або пов'язані з цим на роботі - обов'язково мийте руки, щоб масла не змогли потрапити в легені. Крім цього, небезпечні старі автомобілі, які навіть в салоні мають вихлопні гази. Найбільш безпечні газові двигуни.
10
Ті люди, які працюють з різними металами або хімічними речовинами, повинні обов'язково використовувати респіратор. Адже під час зварювальних робіт велика кількість парів металу потрапляють із вдихуваним киснем в легені.
11
Обмежуйте себе в смажених продуктах - при згорянні будь-який жир залишає канцерогени. Особливо уникайте копченостей - за час їх приготування виникають канцерогенні смоли (поліциклічности вуглеводи), які особливо у великій кількості залишаються зверху на продукті.