Як збільшити гучність плеєра.

Багато дітей і люди старшого покоління не знають, як збільшити гучність плеєра, як на старих касетних або з компакт-дисками, так і на сучасних - mp3- плеєра х, а також віртуальних, що вбудовані в мобільний телефон, ноутбук або комп'ютер. Збільшення балансу гучності скрізь працює по одному і тому ж принципу. Головне - запам'ятати англомовне позначення гучності і її емблему.
Вам знадобиться
  • Регулятор гучності.
Інструкція
1
У будь-якому плеєрі обов'язково присутній регулятор гучності. Він то вам і знадобиться. Англійською мовою, прийнятою в усьому світі як міжнародний, слово « гучність » пишеться як volume. Більшість музичної апаратури має поруч з регулятором гучності цей напис, або її скорочений варіант - vol. У випадку, якщо подібна напис відсутній, то слід визначати місцезнаходження гучності по емблемі.
2
Значок гучності виглядає у формі зростаючої діаграми - сходинок, які розташовуються у формі сходи, від самої маленької до найбільшої. Часто поруч з початковою маленької сходинкою зображується знак «-» (мінус), який позначає зменшення гучності. У свою чергу, поруч з останньою високою сходинкою часто малюється знак «+», який вказує на збільшення звукового балансу. Регулятор рівня гучності може мати самий різний вигляд - горизонтальної або вертикальної шкали з бігають по ній повзунком, крутиться кільця, у формі однієї або двох кнопок.
3
Дізнайтеся також, як збільшити гучність плеєра до магнітофонного і навіть більше. Це знання стане в нагоді в похідних умовах, на дачі або в іншій подібній ситуації. Для початку знайдіть на вашому плеєрі лінійний вхід (гніздо для навушників). Вставте туди шнур відповідного розміру. Підключіть плеєр до підсилювача або до іншої підсилює апаратурі - комп'ютера або музичного центру. Підключати шнур потрібно до лінійного входу. Ним може виступати гніздо для зовнішнього мікрофона. Підключіть до посилює влаштуванню колонки з динаміками. Увімкніть і налаштуйте музичну техніку. Гучність плеєра в значні рази збільшиться. Ефект звучання буде такою ж як від магнітофона.
Зверніть увагу
Не переборщити з гучністю звуку. Звуковий тиск понад 140 дБ здатне розірвати барабанну перетинку в вусі, викликати скачки артеріального тиску, баротравми і навіть летальний результат.