Як зробити хокейну маску. макет хокейної маски.

Найперша хокейна маска для захисту обличчя воротаря була розроблена ... жінкою-воротарем жіночої хокейної команди Королівського університету в Кінгстоні в 1927 році. Однак те, що прощалося жінкам, вважалося слабкістю для чоловіків. Тому маски для воротарів прийшли в чоловічий хокей пізніше, в 1962 р Спочатку це були споруди з жорсткого пластика, вони зовсім закривали обличчя, хоча і не були повністю безпечні. У 1972 році вперше на лід в масці-решітці вийшов радянський воротар Владислав Третяк. Відтоді хокейні маски мають надійний захист з нержавіючої решітки.
Вам знадобиться
  • -стекловолокно;
  • -кевлар - ударостійка тканину, використовується для виробництва куленепробивних жилетів;
  • епоксидні клей;
  • -однотонний прес (що дає тиск в 1 т);
  • -високоскоростной торсіровщік;
  • -дрель;
  • -краска4
  • -Нержавеющая решітка.
Інструкція
1
Зробіть з м'якого пластику форму, максимально повторює обличчя людини. Переверніть її і залийте гіпсом. Залиште гіпс до повного висихання.
2
Зніміть пластик, на тверду основу з гіпсу накладіть пластелін в районі життєво важливих органів, де маска не повинна стосуватися особи. Слідкуйте за тим, щоб вийшла повністю обтічна форма. Нанесіть поверх форми порозаполнитель, а після повного висихання відшліфуйте форму.
3
Розкладіть скловолокно в кілька шарів (зазвичай використовують 25 шарів), намалюйте на верхньому шарі шаблон хокейної маски, розріжте всі верстви відразу відповідно до малюнком дисковим ножем.
4
Візьміть приготовлену форму для маски і накладайте на неї верстви скловолокна один за одним, гарненько промащуючи їх епоксидною смолою. У місця життєво важливих органів на масці накладіть шматочки кевлара. Уклавши останній шар, гарненько обіжміть і відполіруйте заготовку, щоб видалити з неї потрапив повітря. Потім покрийте її лаком і шаром клею.
5
Помістіть мокру заготовку маски у внутрішню частину металевої притискної форми, закрийте форму іншої зовнішньої частиною і помістіть під однотонний прес. Бічні частини металевої форми затисніть струбцинами.
6
Вийміть остов маски зі скловолокна з-під преса через 20 хвилин. Вона стала жорсткою і нерівною. Надіньте на неї м'який шаблон готової маски і обріжте непотрібні краю високошвидкісним торсіровщіком.
7
Виріжте необхідний отвір для особи. Відшліфуйте краю. Проробіть дрилем в масці необхідні отвори для кріплення металевої решітки, отвори для вентиляції та зменшення ваги маски.
8
Відшліфуйте поверхню заготовки для подальшого фарбування. Нанесіть на маску потрібну вам фарбу пульверизатором або з балончика. Наклейте необхідні малюнки з вінілу.
9
Пригвинтите нержавіючу решітку до маски, приклейте всередині неї пінополістиролові подушечки і вбирає вологу смужку тканини. Її необхідно наклеїти на липучці для можливості прання.
10
Від задньої частини маски до передньої її частини проденьте еластичний ремінець. Тепер маска готова для гри.