Як знайти людей в Agent.

Спілкування з іншими людьми по роботі або просто так - неодмінний атрибут кожного дня людини. Але не завжди ті, з ким ми розмовляємо, перебувають з нами в одній кімнаті. Людина, яка в даний момент дуже терміново потрібен, може знаходитися і в іншому місті чи навіть країні. Дзвонити в такі моменти не завжди зручно, та й дорого. У цьому випадку виручає інтернет, а зокрема такий сервіс, як агент. У ньому можна знайти будь-якої людини, якщо він коли-небудь реєстрував пошту в мережі інтернет.
Інструкція
1
Але для початку роботи вам самим потрібно зареєструватися в пошті і завантажити програму агента. Зробити це нескладно. Під розділом «Пошта», де зазвичай вказується логін і пароль, потрібно знайти вкладку «Агент» і клацнути по ній мишкою. Далі вибираєте програму на свій смак. Більш легкі варіанти можна скачати навіть на мобільний телефон, що саме по собі дуже зручно. Далі вибираєте кнопку «Завантажити» і прямуєте інструкцій по установці.
2
Коли всі маніпуляції завершені і програма встановлена на комп'ютер, запустіть її. Контакт-лист в цей час, як правило, ще порожній. Але це легко виправити. Знаходьте кнопку «Додати контакт». Має відкритися нове вікно.
3
Воно передбачає кілька способів додавання користувачів в список друзів. Наприклад, по e-mail. Якщо ви точно знаєте адресу електронної пошти свого знайомого, сміливо вводите його в поле з аналогічною назвою. Це найбільш точний спосіб.
4
Але є й інший шлях - на той випадок, якщо e-mail ви не знаєте. Контакт можна також знайти і за псевдонімом в мережі. Потрібно ввести його у відповідне поле у віконці. Також непогано трохи нижче додати ім'я та прізвище тієї людини, яку ви шукаєте, а також країну і регіон, в якому він проживає. Якщо володієте повною інформацією про нього, то для більш точного пошуку було б добре ввести такі дані, як знак зодіаку, день народження і вік. Для їх вказівки також існують спеціальні білі поля. Якщо ви хочете поговорити з тими, кого шукаєте, прямо зараз, то тоді необхідно встановити галочку в графі «Шукати тільки онлайн контакти». В іншому випадку галочку не потрібно встановлювати.
5
Після заповнення всіх необхідних полів потрібно натиснути кнопку «Пошук». Після цього має відкритися вікно, в якому відобразяться всі можливі результати пошуку. Після цього можна подивитися анкети людей , в яких написана вся інформація. І якщо ви знайшли кого шукали, можна занести його в свій список контактів, натиснувши на кнопку «Додати». Вона розташована нижче результатів пошуку. От і все. Приємного спілкування!
Для процвітання вашої компанії необхідно найняти успішних співробітників. Але як правильно підібрати агента з продажу? Зробити це можна своїми силами, а також доручити вашому відділу продажів або кадровій службі. Плюси і мінуси тут свої.
Вам знадобиться
  • - Заявка в кадрове агентство;
  • - аналіз ринку;
  • - трудовий договір.
Інструкція
1
Створіть у вашій компанії відділ для підбору і навчання кадрів. Зазвичай у засновників компанії і її співробітників немає часу, щоб домовлятися з кандидатами і проводити співбесіду з ними. Адже критерії відбору є зазвичай досить складними.
2
Зверніться в кадрове агентство в якості альтернативного варіанту. При цьому пам'ятайте, що показуються їм послуги - платні. Підготуйте вашу заявку, де вкажіть необхідні вимоги до особистих і професійних якостей агента. Призначте зустріч з менеджером обраного агентства, дайте відповідь на питання, що стосуються умов роботи кандидата, оплати його праці. Від точності ваших відповідей буде залежати різноманітність можливостей при підборі представника.
3
Будьте розсудливі - не потрібно відразу пред'являти завищених вимог, повідомляйте реальну інформацію щодо стану справ у вашій компанії. Якщо статус компанії на торговому ринку міста досить високий, то бажаючих працювати за даною вакансії буде досить багато. Залежно від цього і потрібно пред'являти ті чи інші вимоги. Якщо компанія і її товар поки не відомі, то й охочих працевлаштуватися кандидатів буде зовсім небагато.
4
Призначте зустріч з кандидатом на посаду агента з продажу. Залежно від його досвіду будуть варіюватися і власні вимоги. Звичайно, легше буде працювати з новачками, які тільки починає свій шлях у торговельній справі, і усвідомлюють свою низьку вартість на ринку праці, погоджуючись на дешеве співпрацю. Але й не забувайте в такому випадку, що від них залежатиме успішність вашого підприємства і його продажів.
5
Узгодьте з вашим новим агентом всі умови роботи, його заробітну плату та обов'язки. Якщо потрібно, оформіть його на випробувальний термін. Не варто нехтувати і додатковим навчанням вашого нового співробітника.