Як вирізати зображення.

Уміння акуратно і реалістично вирізати з оригінального фону якесь зображення відкриває вам безліч можливостей в фотомонтаж, створенні колажів та інших графічних ефектів. У цій статті ми розглянемо декілька нескладних способів, що дозволяють вирізати об'єкт із зображення, щоб згодом працювати з ним на інших фонах.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте відповідний для роботи малюнок.
2
Найпростіший, але не завжди дає необхідну точність спосіб - це використання інструменту «чарівної палички» - Magic Wand tool. Цей інструмент підійде тільки якщо зображення досить чітке і контрастне. Якщо в ньому багато півтонів - чарівна паличка не виділить правильного контура.Чтоби скористатися цим інструментом - клацніть їм на будь-якому місці фону, і в разі достатньої контрастності він виділиться. Після цього ви можете видаляти виділений фон.
3
Другий спосіб більш надійний, але і більш трудомісткий. Виберіть інструмент Pen Tool і, відзначаючи кроки клацаннями лівої кнопки миші, обводьте об'єкт. Після закінчення обведення відредагуйте за допомогою проміжних кроків і вузлів контур, виділіть вийшла область клацанням, інвертуйте і так само, як і вище, видаліть фон клавішею Delete.
4
Ще один метод, нескладний у застосуванні - це канали (Channels). Зайдіть в панель каналів праворуч від шарів (Layers) і виберіть канал, на якому ваш малюнок максимально контрастний по відношенню до фону. Решта каналів тимчасово зробіть невидимими. Потім виберіть знову інструмент чарівної палички і клацніть по об'єкту. Контрастне зображення виділиться само.
5
Останній надійний і швидкий метод вирізання об'єкта з фону - використання швидкої маски, яка викликається клавішею Q. Візьміть кисть, збільште зображення і починайте зафарбовувати весь фон навколо об'єкта, акуратно змальовуючи всі контури. В режимі швидкої маски кисть буде червоною - після того, як ви вийдете з режиму маски, все зафарбовані області виявляться виділеними, і їх можна буде видаляти.