Як зробити Губку Боба. Як зробити спанч бобу своїми руками.

Мало кому невідомий веселун Губка Боб Квадратні Штани. Цей милий персонаж з будинку-ананаса може оселитися і у вас на книжковій полиці. Виконаний зі звичайної коробки, він сяде, звісивши ніжки і буде своєю присутністю нагадувати вам про загадковий світ підводного царства.
Вам знадобиться
  • коробка з-під соку або молока, кілька камінчиків, темперні фарби, ножиці, швейна машина, жовта тканина, кольоровий картон, вата, нитка, голка.
Інструкція
1
Коробку з-під молока або соку дуже ретельно промийте, дайте стекти воді і просохнути. Через отвір помістіть в коробку кілька грузиків - це можуть бути камінці або металеві кульки. Папером жовтого кольору ґрунтовно обклейте коробку з усіх боків.
2
До бічній стороні коробки прикладіть лінійку - з середини верхнього ребра до центру нижнього. Точно посередині поставте олівцем мітку. Аналогічно відзначте центр боку на іншому боці. Акуратно в зазначених точках виконайте отвори діаметром близько 5 мм для рук Боба .
3
У нижній частині передньої сторони відступите від кожного кута у напрямку до середини сторони по 2 см, відзначте олівцем. Тут же - на передній стороні (не так на дні), зробіть два отвори для майбутніх ніг.
4
Візьміть клапоть жовтої тканини, бажано флісовій і виріжте з неї прямокутник зі сторонами 31х1,5 см. Підігніть менші сторони на виворітну сторону на 5 мм і пристрочите. Складіть всередину лицьовою стороною вздовж і пристрочите, залишивши на припуски по 5 мм. Виготовте другу таку ж деталь з жовтої тканини.
5
У перший чохол вставте дріт довжиною 30 см і міцно зав'яжіть ниткою з двох кінців. Просмикніть дріт крізь коробку через бічні отвори.
6
Тепер виготовте кисті рук. З тієї ж тканини розкроїте 4 трикутника зі сторонами, рівними 4 см. Зшийте по два разом, склавши лицьовими сторонами, залиште незашітим невеликий отвір, виверніть. Через ці отвори нещільно набийте трикутники синтепоном або ватою. Надіньте їх на кінці дроту і туго зав'яжіть жовтим шнурком або міцною ниткою.
7
Ниткою, всунути в голку, сформуйте на кінцях трикутника пальці. Вставте голку в центр трикутника і від центру простягніть нитку до краю. Тепер, перекинувши нитку через край, вставте голку в той же отвір із зворотного боку. Зробіть ще три таких натяжки по всій стороні.
8
Сшейте Бобу черевики. Візьміть клапоть чорної тканини і розкроїте два овалу 6 см в довжину і 4 см в ширину, включаючи 5 мм на припуски. Зшийте, залишивши по невеликому отвору. Виверніть, набийте ватою або синтепоном. В один з отворів, пророблених для ніг Спанч, вставте кінець другого жовтого чохла. За допомогою в'язального гачка витягніть його через другий отвір. Вставте в отвори черевик кінці жовтого звисаючого чохла і закріпіть ниткою.
9
З білого картону виріжте два великих гуртка для очей і приклейте на коробку близько один до одного. Два кола поменше виріжте з блакитного картону і приклейте на білі. Намалюйте червоною фарбою усмішку, а з білого картону виріжте і приклейте два прямокутних зуба.
10
Бордовим зафарбуйте дно і смугу по нижньому краю шириною 2 см. З білого картону виріжте смугу довжиною, рівної периметру коробки і шириною 1,5 см. Приклейте її над бордовою смугою штанців Боба . Тонким пензлем намалюйте комірець і приклейте краватку, виконаний з червоного картону або клаптика тканини.
11
Домалюйте темно-жовтим кольором плями на Губці по три чорних вії над кожним оком і чорні зіниці. З жовтої пряжі зробіть рельєфну окантовку по всіх ребрах коробки, посадивши її на клей.
Корисна порада
Можна замість паперу обтягнути коробку жовтою тканиною.