Як відкрити пластикову карту.

Звичайному обивателю в усьому розмаїтті банківських послуг можна загубитися. Однак кожна людина користується послугами банку: то оплачує комунальні послуги, то отримує або відправляє грошові перекази. Навіть заробітна плата проходить через банк. Давно закінчилися ті часи, коли її видавали в бухгалтерії. З розвитком технологій будь-яка фінансова операція займає лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • Паспорт
Інструкція
1
Перед тим як відкрити картковий рахунок, визначитеся, в якому банку це краще зробити і з якою метою. Вибрати банк допоможе інтернет, недалеко від будинку є безліч різноманітних банків або відділень. Виберіть декілька, зайдіть на сайт кожного і перегляньте тарифи на обслуговування карткових рахунків. Наявність банкоматів також відіграє велику роль. Практично у кожного банку є банки-партнери, користуватися банкоматами яких можна без списання додаткових комісій.
2
При вивченні тарифів варто звернути увагу на комісію за поповнення карткового рахунку та за зняття грошових коштів. У більшості випадків друга не стягується.
3
Після того як банк визначений, візьміть документи, що засвідчують особу, ІПН і вирушайте в банк. Банківський працівник зніме ксерокопії документів, при цьому клієнт повинен їх засвідчити своїм підписом. Після цього в системі банку заводиться новий контрагент.
4
Якщо ви вирішили оформляти іменну карту , то її можна буде отримати лише через декількох днів. На виготовлення картки та ПІН-коду піде мінімум 3 дні.
5
Миттєва карта являє собою пластикову карту , на якій відсутнє прізвище та ім'я власника. Вона є повноцінним фінансовим інструментом і відрізняється тільки зовні, зате таку карту отримати можна протягом 10 хвилин.
6
Однак існує ще безліч різновидів пластикових карт. Для поїздки за кордон краще відкрити карту ВІП-класу. Відкриття та обслуговування такої картки буде дорожче. Але для поїздки в іншу країну вона просто необхідна, так як тоді ви будете мати персонального банкіра, який допоможе вирішити всі питання з транзакціями в будь-який час доби і в телефонному режимі незалежно від країни перебування.
7
Також для держателів ВІП-карт надаються різноманітні знижки у великих магазинах і готелях кожної країни. Ще один незаперечний плюс такої карти - на залишок коштів, що знаходяться на рахунку, нараховуються відсотки. Чим вище клас карти, тим більше процентна ставка.
Зверніть увагу
Термін дії карти звичайно обмежений одним роком, після закінчення терміну карту потрібно буде перезаказивать. При цьому ПІН-код і ПАН карти залишається колишнім.
Корисна порада
Якщо ви оформите депозит, швидше за все карту вам відкриють безкоштовно. З цього питання потрібно проконсультуватися у банку особисто або по телефону.
Завдяки зручності у використанні пластикові банківські картки набули широкого поширення. Найбільшим банком Росії є Ощадбанк, тому саме його картки є найбільш затребуваними.
Інструкція
1
Щоб замовити банківську карту , зверніться в будь-яке відділення Ощадбанку Росії. Вкажіть, яку саме карту ви хочете отримати - кредитну або дебетову. Кредитна дозволяє використовувати більше коштів, ніж є на карті, але ви зобов'язані повернути гроші банку у встановлений договором термін. Якщо ви не зробите це вчасно, до вас застосують штрафні санкції, в результаті вам доведеться повернути набагато більше, ніж ви зайняли. Дебетова карта в цьому сенсі безпечніше - ви можете розпоряджатися тільки тими грошима, що внесли на рахунок.
2
Виберіть тип необхідної вам карти. Сбербанк випускає карти двох найбільш затребуваних платіжних систем - Visa і MasterCard. Якщо карта потрібна вам тільки для перерахування на неї заробітної плати, ви можете зупинитися на картах Visa Electron або MasterCard Maestro. Ці картки є найбільш дешевими і затребуваними, вартість їх річного обслуговування становить порядку 300 рублів. Ви зможете користуватися ними як в Росії, так і за кордоном.
3
Якщо ви часто робите зарубіжні поїздки, вам варто отримати карту більш високого рівня - Visa Classic або MasterCard Standard. Ці карти краще захищені, до того ж, вам буде легше користуватися ними за кордоном внаслідок того, що карти цих типів підтримуються великою кількістю банкоматів і торгових точок. Вартість річного обслуговування такої карти складе приблизно 1000 рублів на рік.
4
Існують і більш дорогі карти - наприклад, Visa Gold і MasterCard Gold. Їх зазвичай отримують ті, для кого важливий статус. Карти цих типів мають додаткові можливості, їх власники отримують різні бонуси і знижки в торговельних точках по всьому світу. Але і вартість обслуговування такої карти вище.
5
Після того як ви виберете необхідну вам карту , працівник Ощадбанку запише ваші паспортні дані і номер стільникового телефону. Після цього вам доведеться почекати від однієї до двох тижнів, поки ваша карта буде виготовлятися. При її отриманні обов'язково підключіть послугу «Мобільний банк», це дозволить вам завжди бути в курсі всіх скоєних по вашій карті операцій.
6
Під час отримання та активації карти вам видадуть запечатаний конверт з пін-кодом вашої картки. Пін-код - це чотиризначний код безпеки, необхідний для підтвердження того, що саме ви є власником карти. Зокрема, пін-код необхідно вводити при знятті грошей в банкоматі. Ніколи і ні за яких обставин не називайте нікому цей код. Чи не записуйте його на карті - у випадку втрати знайшов карту людина зможе нею легко скористатися і зняти всі ваші гроші. Запам'ятайте пін-код, а конверт зберігайте в надійному місці, що виключає доступ до нього сторонніх.