Як записати двошарові диски. Як записати фільм на двошаровий диск.

Технологія створення дисків не стоїть на місці, а постійно удосконалюється. У наш час найбільш популярними стали двошарові носії. На звичайний диск може вміститися до 4 годин відео. А за умови, що він збільшуватися до 7,5-8 годин. Для багатьох користувачів, які хочуть звільнити побільше простору на жорсткому диску, придбання двошарових дисків - унікальна можливість добитися цього.
Вам знадобиться
  • Двошаровий диск, програмне забезпечення ImgBurn.
Інструкція
1
Запустіть програму ImgBurn - вставте двошаровий диск. У вікні, програми виберіть «Записати файли/папки на диск».
2
Натисніть «вибрати папку» і в новому вікні знайдіть папку з відеофайлами «VIDEO_TS». Натисніть «ОК».
3
У правому полі програми виберіть вкладку «Пристрій». Встановіть потрібну вам швидкість запису диска. Варто відзначити, що найменша швидкість є гарантом хорошої якості запису.
4
Виберіть вкладку "Опції" і натисніть кнопку «Скидання налаштувань».
5
Натисніть кнопку «Створити».
6
У наступному вікні пропонується створити назва томи (диска). Як правило, програма дає автоматично відповідне ім'я, на основі що містяться в диску файлів. На перевірку імені томи дається 30 секунд. Натисніть «Так», якщо ви згодні з назвою томи.
7
У наступному вікні виберіть точку переходу між шарами. Програма пропонує вибрати один з сформованих нею варіантів. Вибрати найбільш відповідний варіант. Цей фрагмент відеозапису можна подивитися. Не забудьте закрити вікно перегляду для подальшої запису диска. Натисніть «ОК».
8
Перед вами з'явиться вікно з обраними параметрами записи. Якщо ви згодні з цими параметрами, натисніть «ОК». Після цього з'явиться вікно запису диска. Запасіться терпінням, т.к. процес запису займає тривалий час.
Зверніть увагу
Можна взагалі без спеціальних програм записувати, в Windows XP можна записувати звичайні диски через звичайний «провідник», копіюючи файли на диск мишкою. Але з двошаровими дисками все набагато складніше і важче, і відразу попереджаю що не варто купувати диски DVD + R 8,5Gb DL (двошарові) без підготовки і досвіду з нормальними дисками DVD-R 4,7Gb (одношаровими).
Корисна порада
Кожен з наведених типів BD-дисків класифікується за ємності: 1) одностороння, одношаровий (25 Гбайт) диск або 2) односторонній двошаровий диск (50 Гбайт). Що означають такі характеристики BD-диска як «односторонній» і «двошаровий»? Під терміном «односторонній» мається на увазі, що робоча поверхня (на якій зберігаються дані) знаходиться лише на одній стороні диска і покрита спеціальним захисним шаром ...
Двошарові DVD-диски користуються великою популярністю. Перевага даних носіїв полягає в тому, що на них за рахунок наявності двох магнітних шарів можна записати інформації в два рази більше, ніж на звичайний диск.
Вам знадобиться
  • - двошаровий диск;
  • - комп'ютер з пишучим DVD-приводом;
  • - програма ImgBurn.
Інструкція
1
Перевірте, щоб у вас був дисковод, який підтримує функцію запису. Уточніть цю інформацію в інструкції до нього. RW DVD + R DL - маркування приводу, який пише двошарові DVD-диски. Якщо підходить, тоді скористайтеся спеціальною програмою ImgBurn. Скачайте її з інтернету і встановіть на комп'ютер.
2
Запустіть ImgBurn. У вікні виберіть «Записати файли/папки на диск». Вгорі є розділ «Висновок» - натисніть на нього. З'явиться список, з якого необхідно вибрати «Пристрій».
3
В з'явилася вкладці знайдіть іконку «Вибрати папки». Перед вами з'явиться провідник, в якому вкажіть шлях до файлів, які необхідно записати на двошаровий DVD. У програмі присутній калькулятор, за допомогою якого ви зможете перевірити обсяг обраної інформації. Переконайтеся, що вона не більше, ніж розмір диска.
4
Після вибору документів для запису ImgBurn запропонує визначити точку переходу на інший шар. У діалоговому вікні «Поставити позицію зміни шару» відображені всі файли, які можуть послужити переходом. Зазначена зеленої зіркою - найкраща, синьою - дуже хороша, жовта - хороша, а сіра - прийнятна точка. Краще всього використовувати файли, які позначені зеленою позначкою і в графі SPLIP відбивається N/A. Якщо такого немає, можна вибрати і з сіркою поміткою, при цьому вибрати файл, який в стовпці «%» матиме співвідношення 50/50. Натисніть кнопку ОК.
5
Вставте DVD-диск в ваш привід. Перейдіть в головному меню програми у вкладку «Пристрій». Тут ви можете вибрати швидкість запису і кількість необхідних копій. Після цього натисніть кнопку «Створити». З'явиться вікно, в якому відобразиться назва томи. Підтвердіть його, вибравши клавішу «Так». І знову дайте згоду на точку зміни шару. Після цього додаток відобразить інформацію про кількість записуваних файлів та їх розмір, а також про обсяг самого диска. Натисніть ОК. Цим ви запустите прожиг, програма почне роботу.
6
По її закінченні почнеться повторна перевірка якості запису інформації на диск. У самому кінці процесу ви почуєте звуковий сигнал і відповідне вікно з підтвердженням про успішне закінчення записи двошарового диска.