Як оформити кабінет літератури.

Щоб навчання літературі не було нудним і нецікавим заняттям, вам потрібно створити особливу атмосферу поетичності та краси на уроках. У цьому вам допоможе оформлення кабінету . Воно має сприяти формуванню у дітей дбайливого ставлення до слова, до літературних джерел.
Інструкція
1
Весь наочний матеріал повинен мати практичну спрямованість, тобто допомагати вчителю у викладанні, а учням - у навчальній діяльності. Тому оформите кілька демонстраційних стендів з теоретичними відомостями, наприклад, про способи віршування або про художньо-виражальних засобах російської мови. У разі необхідності діти зможуть скористатися даним матеріалом на уроці літератури.
2
Обов'язково в такому кабінеті повинні бути портрети відомих письменників: Пушкіна, Тургенєва, Достоєвського і т.д. Можна помістити також інформацію про основні події в їх творчій долі.
3
В шафах потрібно розмістити необхідну на уроці літературу: збірки віршів, методичні довідники і т.д. Необхідно також знайти місце для спеціальних папок з ілюстративним матеріалом про поетів і письменників. В них зазвичай представлені відомості про родові помістя авторів, вказані назви місць, де вони створювали свої чудові твори, перераховані найвідоміші джерела.
4
Обов'язково варто оформити виставку дитячих творчих робіт: реферати, твори, твори власного твору, різні ілюстрації. Не забудьте вказати автора роботи.
5
На інформаційному стенді потрібно розмістити відомості про вимоги на ЄДІ з літератури, а також додаткові завдання або теми до уроків.
6
Систематично вивішуйте літературні стінгазети. Вони можуть бути присвячені ювілею якогось письменника або містити цікаві завдання (ребуси, кросворди, вікторини) з літератури. Її випуск може бути приурочений також ювілейній даті виходу будь-якої книги.
7
Діти дуже люблять спільно з класом створювати свої збірки творів. Вони зшивають роботи всіх учнів в одну папку, супроводжують їх барвистими ілюстраціям, придумують назви ім. Така творча робота учнів, як правило, захоплює. А збірники, підготовлені, дитячими руками, дуже доречні в оформленні будь-якого кабінету .
8
Зверніть особливу увагу на естетичність в оформленні та на актуальність демонстраційних матеріалів.