Як робити нарощування вій.

Довгі вії - природне прикраса будь-якої жінки. Але якщо природа не обдарувала вас цією прикрасою, не турбуйтеся - сучасна косметологія пропонує різні способи вирішити цю проблему. Один їх них - нарощування вій. Після цієї процедури очі стають виразними і просто чарівними.
Інструкція
1
Спочатку трохи загальної інформації. Головне в процедурі нарощування - три складових: якісні штучні вії , досвідчений майстер і відсутність алергії на матеріали ( вії і клей) .Під час сеансу до власних віям прикріплюються штучні. Цей процес цілком безболезненный.Искусственные вії хорошої якості роблять з натуральних матеріалів, волосків соболя і норки, а також шовку. Щоб уникнути алергічних реакцій, краще скористатися віями, виготовленими з цих матеріалів, або, в крайньому випадку, з сілікона.Процедура у часі може коливатися від години до трьох. Тривалість залежить від способу наращіванія.Способов нарощування два - пучковий і пореснично.
2
При нарощуванні вій пучковим методом до ваших справжнім ресничкам буде прикріплюватися пучок штучних з шести або восьми штучок. Такі вії роблять виключно синтетичними, і це помітно. Ще два мінуси пучкового методу в тому, що якщо пучок випаде на столітті буде помітно порожнє місце, і тримаються такі вії всього десять дней.Пореснічний (японський) метод полягає в тому, що до кожної натуральної ресничке прикріплюється одна штучна. Цей спосіб нарощування більш трудомісткий, займає більше часу і дорожче коштує, але ефект буде набагато краще - вії здаються природними і довше тримаються - близько трьох місяців.
3
Перед процедурою змийте косметику й ретельно очистіть вії . Якщо вії світлі, їх потрібно заздалегідь пофарбувати, щоб природні вії не відрізнялися за кольором від нарощених.
4
Нарощуйте вії різної довжини - так очі будуть виглядати більш природно. Також досвідчений косметолог ретельно підбере для вас потрібний колір і вигин.
5
Отже, мета досягнута: вії нарощені і ваші очі просто чарівні. Тепер потрібно подбати про збереження цієї краси. Не тріть очі руками, не плачте, не використовуйте жирні тіні для повік, не спіть особою в подушку. Якщо все-таки вії постраждали - сходіть на корекцію. Корекція займає менше часу, ніж повноцінний сеанс нарощування.
Зверніть увагу
В тому випадку, якщо ви носите контактні лінзи, нарощені вії будуть триматися набагато менший термін.
Корисна порада
Нарощені вії можна фарбувати тушшю, але, ні в якому разі не можна завивати.