Як відполірувати пластикові фари. полірувати пластикову фару.

З часом пластикові фари автомобіля починають мутнеть. На них з'являються невеликі подряпини і відколи, заполірувати які не складе особливих труднощів. Полірування корисно проводити перед зимою, коли прозорість і яскравість фар особливо важлива.
Вам знадобиться
  • - поліроль;
  • - губка;
  • - вода;
  • - рукавички;
  • - зубна паста.
Інструкція
1
Для початку обклейте малярським скотчем кузов навколо фари . Це потрібно для того, щоб при поліровці не пошкодити фарбу на авто. Місце під скотчем можна намазати маслом, щоб при знятті він не сліз разом з фарбою.
2
Мокрої наждачним папером необхідно ошкурить поверхню фари , прибираючи всі подряпини і відколи. Як тільки пластикова поверхня фари стане матовою і рівною, протріть її сухою ганчіркою або висушіть. База для полірування готова.
3
полірувальний губку потрібно обов'язково промити під проточною водою, щоб на ній не було ні єдиної піщинки! Потім відіжміть губку, але не повністю, а лише так, щоб не було видимих крапель води.
4
Нанесіть поліроль на фару або губку; якщо зручно, можна нанести на різні місця фари по одній краплі. Головне, щоб поліролі не було надто багато. Повільними круговими рухами, злегка натискаючи на губку, починайте полірувати. Губку необхідно весь час зволожувати, щоб вона не пересихала і не дряпала поверхню. Ретельно стежте, щоб на поверхню фари не потрапляв пісок або пил.
5
Як тільки вся поліроль зникне, промийте фару і висушіть. Якщо на поверхні ви помітите матові плями, знову відполіруйте це місце. Якщо фара сяє як нова - приступайте до полірування дрібно абразивної поліролью. Її використовують за тією ж технологією, що і основну поліроль. Після неї також обов'язково промийте фару водою.
6
Деякі автомобілісти радять полірувати фари зубною пастою. Технологія та сама. Намазати, розтерти і змити. Тільки наносити потрібно невелика кількість, оскільки можуть залишитися некрасиві білі пластівці.
Зверніть увагу
Можна скористатися полировальной машинкою, але для цього необхідні деякі навички полірувальника. Якщо машинку довго тримати на одному місці, ви можете нашкодити пластику.
Корисна порада
Приділіть увагу білим розлучень від поліролі. Якщо їх відразу не відмити, потім вони залишаться надовго, особливо на пластикових частинах автомобіля.После якісної полірування фари світять на 30-40% яскравіше.
Полірування стекол на фарах допоможе вам заощадити кошти, які ви витратили б на покупку нової фари або скла. Однак дана процедура ефективна лише за наявності невеликих пошкоджень на поверхні.
Вам знадобиться
  • Абразивний матеріал різної зернистості, поліроль для доведення, чиста ганчірка для полірування, малярний скотч або інші пристосування для захисту сусідніх поверхонь від забруднень.
Інструкція
1
Перед початком робіт запасіться необхідним інструментом.
2
Після цього ретельно вимийте фари, скла яких будуть полироваться. Почекайте деякий час, щоб дати поверхні обсохнути або висушіть їх самі за допомогою звичайного фена. Зніміть деталі, які будуть заважати подальшій роботі. Наприклад, грати радіатора, поворотник. Оклейте всі місця, які безпосередньо прилягають до фарі.
3
Першу шліфування виконайте за допомогою кола з зернистістю 600. Не забудьте попередньо зволожити абразивний круг, це допоможе поліпшити якість роботи і залишити всередині бруд. Шліфування за допомогою спеціальних пристроїв займає кілька хвилин, а ручна - приблизно в два-три рази довше.
4
Уважно огляньте поверхню фари - вона повинна бути рівномірно матовою. Після цього промийте фару водою і візьміть у руки коло із зернистістю 1000. Виконайте ті ж самі кругові рухи протягом декількох хвилин, після чого змініть коло на 2000, а потім і на 4000. З кожним з них проведіть аналогічну операцію.
5
Зрозуміти, що ви домоглися необхідного результату, допоможе поверхню фари, яка до моменту закінчення робіт повинна стати майже прозорою. Останнім етапом стане застосування поліролі для доведення. Нанесіть засіб на чисту ганчірку і вручну пополіруйте фару. Після закінчення робіт зберіть матеріал і не забудьте відкріпити клейку стрічку від частин кузова. Також приєднаєте ті деталі, які були зняті для зручності виконання процедури. Пам'ятайте, що в результаті полірування освітленість збільшується майже на 50%.