Як назвати дитячий центр. назва дитячого центру.

Відкриття дитячого центру - справа блага, до того ж прибуткове. Розкид послуг, надаваних подібними центру ми, досить великий - навчання, медичні послуги, розваги та багато іншого. Але незалежно від того, чим саме займатиметься ваш дитячий центр, йому необхідно гарна назва.
Інструкція
1
Пам'ятайте про свою цільову аудиторію. І не лише про дітей, а й про їхніх батьків. Адже дитина, побачивши або почувши рекламу, в силу своєї неплатоспроможності тут же йде до батьків. Тому назва повинна зачепити дитину і не відштовхнути батька. Сучасні діти дуже люблять іншомовні короткі назви. До того ж, чим коротше слово, тим легше його запам'ятати. Однак намагайтеся підібрати назву, не позбавлене смисла.Помніте, що слово має бути зрозуміло дитині. Адже у вас все-таки дитячий центр.
2
Відштовхуйтеся від роду діяльності вашого центру . Якщо це центр розваг з усілякими ігровими автоматами, то назва повинна розташовувати до активних ігор і веселью.Еслі це центр дитячого розвитку, то не потрібно нічого різкого та дратівної. Краще тематично пов'язати назву з навчанням і освітою. Можна використовувати латинські коріння, але лише загальновідомі, щоб нікому не довелося лізти в словники з расшіфровкой.Еслі це спортивний центр, то і назва потрібно активне і енергічное.Не забувайте і про вік дітей, на яких розрахований ваш центр. Для вікової категорії від 3 до 7 років потрібно одна назва, а від 7 до 18 - інше. Навряд чи шістнадцятирічним сподобається відвідувати центр під назвою «Малишок».
3
Відмовтеся від штампів. «Сонечко», «Хмарка», «Зірочка», «Ромашка» - все це вже давно пройдений етап, до того ж, занадто приївся.
4
Зверніться за допомогою до дитячих мультфільмів і книгам. Улюблені казкові герої теж можуть дати ім'я вашому центру. Тільки будьте обережні з авторськими правами і не забувайте про актуальність - мультфільм, який популярний зараз, абсолютно не обов'язково збереже свої позиції років через п'ять, а перейменовувати потім центр буде накладно.
5
Коли накидайте кілька варіантів назв, проведіть їх фоносемантіческімі аналіз, тобто, виявите, які асоціації у людей ці слова. Залежно від того, який ви хочете справити ефект своєю назвою, ви зможете вибрати з усіх найкраще.