Як оформити весільний зал. Як оформити зал на весілля своїми руками.

Весілля, весілля, весілля - таке романтичне, красиве і важлива подія в житті! В цей день наречений елегантний і строгий, а наречена прекрасна і жіночна. Так хочеться, щоб все було ідеально, а оформлення весільного залу стало гідним обрамленням самого торжества.
Інструкція
1
Оформлення банкетного залу можна доручити професіоналам. Фірми, які спеціалізуються на оформленні свят, запропонують вам на вибір кілька варіантів прикраси залу . Це можуть бути кулі, живі квіти або різнокольорові стрічки. Але варто пам'ятати, що послуги таких фірм недешеві.
2
При бажанні можна і самостійно оформити весільний зал. Для початку обміркуйте всі нюанси і тематику оформлення. Потім купуйте необхідний інвентар, кличте друзів в помічники і приступайте до декорування.
3
Розвісьте барвисті і веселі тематичні плакати з жартівливими поздоровленнями. Ви можете самі їх придумати і зробити або купити вже готові.
4
Дуже популярно прикрашати весільний зал кулями. Їх потрібно надути гелієм, тоді вони не будуть опускатися на підлогу. Розвісьте зв'язки куль по всьому залу. Місце для нареченого і нареченої прикрасьте особливо романтично: можна зробити арку з куль або повісити два великих кулі у вигляді сердець, на яких написати імена закоханих.
5
Прикраса банкетного залу живими квітами і композиціями з них виглядає дуже ніжно і елегантно. Поставте на столи квіткові ікебани приємних пастельних відтінків. Також прикрасьте квітами вхід в зал (можна зробити своєрідну квіткову арку) і місце молодих. Намагайтеся в оформленні дотримуватися однієї квіткової гами і не використовувати рослини з дуже різким запахом.
6
Якщо весілля тематична, то й оформлення залу має перегукуватися із заданою темою. Для «піратської» весілля, буде доречно прикрасити зал макетами кораблів, піратськими мечами і прапорами, а на столи поставити композиції з черепашок і намистин, що імітують перли. Весілля в східному стилі підкреслять паперові японські світильники, деревця - бонсай і серветки або рушники з ієрогліфами.
7
Також можна в оформленні відзначити професію нареченого або нареченої. Наприклад: якщо жених лікар, то на кожен стіл можна покласти жартівливий медичний рецепт.