Як залишити цуценя одного будинку.

Маленький щеня - це не тільки пухнастий клубочок радості і щастя, але і безліч великих і маленьких проблем, з якими доведеться зіткнутися всім новоспеченим господарям. Одна з таких проблем - привчання цуценя залишатися будинку на самоті.
Інструкція
1
Собаки - стайня тварини, вони насилу переносять самотність. А маленьке цуценя взагалі не розуміє - як можна залишитися одному, адже він з народження звик бути в компанії мами, братів і сестричок.
2
Привчати малюка до самотності слід поступово. Для початку залиште його одного на 15 хвилин. Якщо, підійшовши до дверей, ви не почули вереску і плачу, то увійдіть в квартиру, похваліть малюка, можна навіть пригостити його чимось смачненьким.
3
Потім можна залишати цуценя на триваліший термін. При кожному поверненні хвалите малюка, нехай він зрозуміє, що ви обов'язково прийдете, і ваша зустріч доставить йому безліч задоволення.
4
Якщо ж при найменшій спробі вийти за поріг, ваш щеня заливається плачем, то можна спробувати привчати його до самотності наступним чином: перед відходом погодуєте малюка. Як правило, маленькі цуценята сплять після їди, тому ситний обід зробить розлуку більш легкою.
5
Перед відходом запропонуєте своєму вихованцеві улюблені іграшки. Зайнятий грою ваш щеня перенесе розставання набагато простіше.
6
Поступово збільшуйте час, на яке ви залишаєте малюка одного. За правильну поведінку бурхливо хваліть вихованця.
7
Якщо ніякі методики не допомагають і собака добами голосить на самоті, то варто розглянути варіант придбання другого вихованця - можливо, що з появою в будинку другий собаки або кішки, ваш щеня назавжди перестане боятися самотності і з захватом займатиметься іграми з новим другом!
Корисна порада
Якщо при кожному догляді ваш щеня починає плакати, то не варто звертати на це увагу. Не стійте за дверима в надії, що цуценя заспокоїтися - у собак відмінний слух, вихованець прекрасно вас чує і буде плакати ще більше. Якщо ви повертаєтеся через якийсь час, а ваш щеня голосить, то слід зайти в квартиру і не звертати увагу на цуценя. Як тільки він заспокоїтися - похваліть малюка.