Як приготувати підгодовування для ляща.

Асортимент прикормки для ляща представлений в магазинах вітчизняними та імпортними виробниками. Але більшість рибалок все ж віддають перевагу приготовленої власноруч. Домашні рецепти виправдовують себе, тому що дозволяють створити адаптовану підгодовування для певного водоймища. Пам'ятайте, що імпортні продукти розроблені для західного рибного господарства, де риба привчена до тих харчових компонентів. У нас існують авторські композиції на основі продуктів, наявних у продажу.
Інструкція
1
Популярним компонентом для підгодівлі на ляща служать кукурудзяні або пшеничні панірувальні сухарі. Часто також використовують конопляний або соняшникову макуху. Макухи ви можете замінити просмаженим соняшником, рапсом, коноплями. Слідкуйте, щоб частка олійних насіння в прикормці була втричі менше, ніж частина макухи.
2
Підсмажте в підгодовування пшоно, гречку, горох. Обсмажте до золотистого кольору «Геркулес». Введіть до складу прикормки висівки. Попередньо залийте їх на всю ніч окропом. Додавайте висівки вже прямо на водоймі, коли замішуєте. Так само чиніть з макухи.
3
Ви отримаєте чудовий результат, якщо використовуєте в прикормці сухе молоко. Воно створює в воді хмара, яка сильно приваблює ляща своєї каламуттю. Пам'ятайте, що молочне хмара не насичує рибу.
4
Можете використовувати незбиране жирне молоко, тільки вводити його в суміш сухої прикормки за добу до застосування на водоймі, бо тривале зберігання цільного молока призводить до реакції з іншими компонентами підгодовування, тягне за собою швидке окислення молочних жирів. Прикормка в результаті стане гіркою.
5
Якщо ви готуєте ловлю ляща на фідер, то вам потрібна спеціальна підгодівля. Відваріть півкілограма пшона з додаванням пакетика ванільного цукру. Пшоно повинно розваритися. В процесі варіння додайте кукурудзяну січку в кількості півкілограма.
6
В отриману кашу додайте товчений «Геркулес», панірувальні сухарі і подрібнений соняшникову макуху. Додаткові компоненти обов'язково повинні бути в гарячому вигляді. Всі тверді зернятка ретельно подрібніть. Таким чином ви набагато збільшите площа поверхні води, з якої виділяються ароматні і смакові речовини вашої прикормки.
7
Багато рибалки на кінцевому етапі приготування прикормки спеціально для ляща додають баласт, в якості якого використовують звичайний річковий пісок. Він виконує функцію розпушувача, тому якщо частина піску ви доведете до 70% від усього обсягу вашої прикормки, то зможете відмовитися від хімічних розпушувачів. Вводите баласт до складу прикормки на місці, біля водойми.