Як вибрати шовк.

Люди полюбили шовк ще до нашої ери, після того, як у Китаї був відкритий секрет його виробництва. На відміну від середньовіччя, коли шовк овое білизна було доступно тільки вищої знаті, в 21 столітті придбати його можна в будь-якому текстильному салоні. Але як відрізнити шовк овую тканину від підробки?
Інструкція
1
Цей матеріал цінний тим, що не вважається продуктом ні тварини, ні рослинного походження. Сировиною для тканини є тутового шовк опряд, який виробляє міцну шовк овую нитку. Визначити її можна кількома способами: на око, на дотик і навіть по запаху.Не купуйте шовк на ринку, навіть якщо він знаходиться не в Росії, а в азіатській країні. Швидше за все, ціна на цей матеріал буде заманливо нижче, ніж в магазині, але в цьому випадку краще звернути увагу не на вартість, а на якість матеріалу. Цілком імовірно, що під виглядом справжнього шовк а вам спробують продати штучну тканину.
2
Справжня шовк овая тканину прекрасно драпірується, має високу міцність, гипоаллергенна. Хоча шовк дуже любить міль, пилові кліщі на ньому не з'являються. Шовкова тканина ніколи не скочується і довговічна, якщо дотримуватися правильний догляд (режим прання та сушіння шовк ових виробів). На відміну від штучних матеріалів-підробок, шовк непідвладний статичної електрики.
3
Подивіться матеріал під кутом на сонці. Справжній шовк при природному освітленні «грає» всіма кольорами веселки. Підробка під сонячними променями буде просто давати рівний блиск. Уважно вивчіть тканина з близької відстані. Незважаючи на властиву цьому матеріалу гладкість і ніжність, справжня шовк овая тканина не ідеально рівна. На її поверхні можна побачити не завжди щільно і рівно прилеглі один до одного нитки.
4
Натуральний шовк пахне, а підробка або не має запаху, або вбирає навколишні аромати. Не соромтеся понюхати тканину, перш ніж купити, адже вас цікавить якісна покупка, а не ігри в обман. Якщо матеріал підпалити, нитка не плавиться, а перетворюється на попіл. Палаючий шовк пахне запахами природного походження, а не паленої пластмасою.