Як прикрасити торт "Наполеон". Як можна прикрасити торт наполеон в домашніх умовах.

Процес приготування торта «Наполеон» вимагає багато часу і терпіння. І щоб десерт став справжнім витвором мистецтва, необхідно витратити ще якийсь час і прикрасити його. Нижче наведені способи оформлення готового торта «Наполеон».
Інструкція
1
Класичний «Наполеон» прикрашають крихтами, що залишилися після вирівнювання країв торта . Їх рівномірно розсипають по верхньому коржу. При бажанні їх можна розтовкти до стану порошку.
2
У випадку, якщо крихт від нерівних країв торта залишилося небагато, можна посипати верхній корж цукровою пудрою, а крихтами викласти контур торта . При бажанні можна ускладнити прикраса наступним чином - необхідно вирізати з паперу малюнок, помістити його на вже посипаний цукровою пудрою верхній корж, і посипати незакриті області торта какао-порошком. Торт вийде вишуканим і незвичайним.
3
Торт «Наполеон» можна прикрасити тертим шоколадом. Рекомендується використовувати білий тертий шоколад. Крім того, можна створювати малюнки на верхньому коржі торта двома видами шоколаду, як це було описано раніше.
4
Збиті вершки також можна використовувати в якості прикраси торта . Їх наносять по краю хвилястою лінією або видавлюють окремими завитками, які виглядають як безе. Якщо торт буде поданий до столу в розрізаному вигляді та на окремих блюдцях, можна на кожен шматочок торта видавити трохи збитих вершків, а зверху прикрасити вишенькою.
5
Самий авангардний спосіб прикрасити торт «Наполеон» - викласти поверх останнього коржа тесту ягоди, наприклад, малину з чорницями. Тут не обов'язково створювати якийсь малюнок, головне, щоб ягоди заповнювали весь простір на торті. Цей спосіб прикраси, звичайно, далекий від класики, і не всім підходить. Тому якщо хочеться прикрасити «Наполеон» ягодами, можна розрізати уздовж чотири ягоди полуниці, помістити їх в центрі торта як би позначивши сектора, а інший простір засипати крихтами тіста.
Ніжний і смачний торт « Наполеон » відомий всім. Мабуть, немає людини, яка б не спробував цей десерт. Рецептури тіста і кремів для торта дуже багато. Однак є характерні особливості цієї солодощі: використання листкового тіста і багатошаровість. Чим тонше коржі і чим їх більше, тим торт смачніший. Прикраса торта - процес творчий. Вкажемо декілька продуктів, які можна використовувати для прикраси « Наполеон а».
Інструкція
1
Крошка. Класичний « Наполеон » прикрашений крихтами коржів, з яких він приготований. Для надання більш апетитного вигляду, подрібніть один з коржів в дрібну крихту і підсмажте крихти в духовці до золотистого кольору. Обсипте торт крихтою з усіх боків.
2
Шоколад. Краще використовувати для прикраси темний шоколад - цим ви досягнете війни ефекту: по-перше, темний шоколад не так сильно тане, а по-друге, легка гіркота темного шоколаду додасть пікантну нотку. Покладіть плитку шоколаду в морозилку на 20-30 хвилин, потім натріть шоколад на дрібній тертці і посипте зверху на торт.
3
Горіхи. « Наполеон » можна прикрасити горіхами. Підійдуть будь-які горіхи, навіть їх суміш. Підсмажте злегка ядра горіхів і подрібніть в блендері до крихти. Горіховою крихтою обсипте торт, цільними горіхами прикрасьте верхн.
4
Цукрова пудра. Цукровою пудрою торт « Наполеон » прикрашати краще в поєднанні з крихтою. Обсипте торт крихтою, а потім використовуючи сито, посипте торт цукровою пудрою. Використовуючи трафарети, можна за допомогою цукрової пудри прикрасити торт фігурками.
5
Сливки. Збиті вершки не є традиційною прикрасою торта « Наполеон », але вони цілком доречні, якщо ви використовували вершки в кремі.
6
Ягоди. Якщо ви використовували в кремі для « Наполеон а» ягоди, то можна прикрасити торт ними. І хоча це дуже далеко від класичного рецепту десерту, така прикраса буде виглядати оригінальним і незвичайним, а ягідний смак прекрасно оттенит традиційний смак « Наполеон а».