Як годувати черепашку.

Перш, ніж купити черепаху, слід подумати про те, що це не кумедна дитяча іграшка, а жива істота. Черепахи не відрізняються красою, не вміють грати або лащитись до господаря, але це зовсім не означає, що вони не вимагають до себе уваги і догляду. Доглядати за домашніми черепахами потрібно точно так само, як і за іншими вихованцями. Тому потрібно знати, як правильно годувати черепаху.
Інструкція
1
Не забувайте, що красноухие черепахи по природі - хижаки. Тому обов'язково включайте в їх раціон тваринну їжу: м'ясний фарш, мотиля, гранульований корм.
2
Не годуйте красноухих черепах тільки м'ясом - у них виникне ризик розвитку рахіту.
3
Щоб запобігти розвитку дефіциту кальцію, включіть в раціон черепах варену рибу. Давайте рибу разом з дрібними кісточками, не слід побоюватися, що черепахи подавляться. При годуванні рибою вибирайте тільки нежирні сорти.
4
Якщо черепашки молоді, більше уваги приділяйте рослинним кормів: молода капуста, листя салату, різноманітні ставкові водорості, віддавайте перевагу тваринам кормів тільки тоді, коли вони трохи підростуть.
5
Молодих черепах годуєте щодня, після досягнення дворічного віку можна годувати кілька разів на тиждень.
6
Середньоазіатських сухопутних черепах годуєте грубою їжею рослинного походження - капустою, жорсткою травою, буряком, морквою.
7
Пам'ятайте, що такі рослини як вовче лико, кінський щавель, тюльпани (і взагалі все цибулинні), незабудки, золотий дощ, можуть згубно позначитися на здоров'ї вашого вихованця. Включати ці рослини в раціон черепахи не можна.
8
Не зациклюйтеся на їжі одного виду - рослинна і тваринна їжа повинні однаковою мірою входити в раціон черепахи. Тільки так можна досягти повноцінної годівлі.
9
Годуйте черепах днем, тому це денні тварини. Апетит у черепашок «прокидається» після того, як вони прогріються. Тому перед годуванням за 1,5-2 години включайте лампи-обігрівачі. Якщо немає такої можливості через роботу або навчання, перенесіть час годування на вечір. Але, врахуйте, що корм черепахам краще давати за 3-4 години до вимикання ламп, тому що при температурі 30 градусів процес травлення у них протікає на 30-40% інтенсивніше, ніж при кімнатній температурі.
Корисна порада
Не годуйте черепаху з рук. Вона звикне і перестане є сама.Не дивіться на черепаху, коли вона їсть - це не сприяє її аппетіту.Не галасуйте там, де їсть черепаха. У неї добре розвинений слух і черепаха негативно реагує на гучні звукі.Не чіпайте черепаху під час годування. Не забувайте, що, по суті, вона - хижак.