Як збільшити швидкість рук.

У бойових мистецтвах швидкість рук є предопределяющим фактором. На думку досвідчених боксерів, будь-яка людина може збільшити швидкість удару, слідуючи принципам тренування. Багато хто вважає, що тренування швидкості майже на сто відсотків складається з психологічного фактора. У кожному разі, для досягнення результату вам належить дотримуватися певної програми.
Інструкція
1
Вчіться спостерігати за професіоналами.
2
Користуйтеся плавними, текучими ударами. Китайський плавний стиль володіє набагато більшою силою, ніж традиційні удари в карате або в боксі, тому що генерується імпульсом. Так тренується мозок і нервова система на нанесення швидких ударів. Щоб отримати результат, виконуйте "плавну" вправу. Включіть в нього послідовні руху. Почніть з декількох ударів за один раз. Коли техніку доведете до автоматизму, починайте додавати більше рухів, потім ще трохи. Ваше підсвідомість має навчитися зв'язувати кожен окремий удар в один потік. Через деякий час, вам буде під силу 15-20 повних рухів за лічені секунди.
3
Фокусуйте агресію. Ви повинні вміти миттєво перемикатися з пасивного стану в активний стан бойової готовності. Атакуйте до того, як противник вгадає ваші дії. Сумнів про вашу здатність реагувати повинні бути вилучені шляхом психологічної підготовки до того, як ви ввійдете в стресовий стан. Розрахуйте так, щоб час вашої реакції на який-небудь рух тривало шосту частину однієї секунди, за яку ви сприймаєте загрозу, приймаєте рішення і дієте. Зберігайте постійний стан готовності, будьте гранично уважним. Поєднати в собі фізичну, психологічну та емоційне навантаження може будь-яка людина за однієї умови в безпосередній конфронтації з супротивником. Постарайтеся, щоб у вашому мозковому центрі зусиллям волі виникали відчуття бою, навколишнє вас обстановка і звуки. Повторюйте цю вправу до тих пір, поки ви будете готовим у будь-який момент зануритися в цей психічний настрій.
4
Приймайте готові стійки, які забезпечують можливість вибору. Ваша стійка повинна дозволяти робити рубає удар, прийом в стилі "кіготь", удари ліктями або поштовхами в залежності від нападу противника. Навчіться вибирати таку позицію, яка дозволяє зловити супротивника зненацька.
5
не введена на психологію одного смертельного удару. Ваша атака повинна мати певну послідовність, що складається з трьох ударів.
6
Тренуйтеся вправою візуалізації. Думайте, що виконуєте удари з максимальною швидкість ю. Зупиніться і опишіть колір вашої машини. Потім ваш сніданок. Частина мозку, відповідальну за відтворення образів, можна точно налаштувати. Так ви навчитеся уявляти собі реальний бій, відчувати, що ваші дії досягають мішеней.