Як привітати директора школи.

Якщо ви хочете приємно здивувати свого директора , привітати його з ювілеєм або початком навчального року незвично, то постарайтеся підготувати оригінальний, цікавий сценарій святкового заходу. Щирі і добрі слова-привітання для нього будуть набагато ціннішим за будь матеріального подарунка.
Інструкція
1
Підготуйте такий сценарій заходу, в якому будуть задіяні і нинішні учні, і випускники різних років, і колеги, і члени родини вашого директора .
2
Проводите підготовчі роботи до заходу так, щоб керівник школи не підозрював про заплановане торжестві. Приготуйте для нього приємний сюрприз. Заздалегідь розподіліть обов'язки: прикраса приміщення, закупівлю необхідних канцтоварів та прикрас для залу, запрошення всіх випускників та колишніх колег директора , складання сценарію, написання вітальних віршів.
3
Підготуйте комп'ютерну презентацію, яка супроводжуватиме виступ провідних на святі. У ній потрібно продемонструвати весь життєвий шлях ювіляра, починаючи зі шкільних років і закінчуючи керівництвом навчального закладу. Домовтеся заздалегідь з родичами, щоб вони підібрали для вас найцікавіші фотографії.
4
Продумайте сценарій виступу так, щоб була можливість розкрити не тільки хороші організаторські, лідерські здібності директора , але і повідомити про нього, як про хорошого сім'янина, цікавою і непересічної особистості. Наприклад, можна розкрити якісь захоплення людини, представити результати його творчості. Це може бути виставка його картин або фоторепортаж про музичні таланти (виконання пісні під гітару) і т.д.
5
Продумайте, як неабияк його зможуть привітати випускники шкіл. Наприклад, можна підготувати заздалегідь альбом з словами вдячності цій людині. Підготуйте дитячі та нинішні фотографії випускників, напишіть під ними рік випуску, номер класу, прізвище та ім'я. А колишні учні напишуть слова щирої подяки та побажання для директора . Оформлення такого альбому можна замовити в друкарні.
6
Колеги можуть виступити з піснею, в якій замінять слова. Підкресліть в ній свою подяку за чуйне ставлення до вас, а також розкрийте професіоналізмом і талант цієї людини, його вміння грамотно керувати великим колективом.
7
Літні колеги-пенсіонери можуть виступити зі спогадами, розповісти, наприклад, про якесь забавному випадку зі шкільного життя.
8
У висновку свята можна запланувати спільне (колеги, учні, випускники) виступ з піснею «Ми бажаємо щастя вам» та вручення квітів директору. Можна запустити багато куль і аплодувати стоячи ювіляру.