Як заплітати "гульку". Гулька з волосся.

"Гулька" представляє собою зачіску з волосся, зібраних в пучок на потилиці або трохи нижче. Способів плетіння "гульки" існує безліч. Ця укладка підійде для урочистих випадків і буде доречно виглядати в робочій обстановці.
Вам знадобиться
  • - лак для волосся сильної фіксації;
  • - шпильки - невидимки;
  • - шпильки з красивими головками;
  • - гумки для волосся;
  • - гребінець з рідкими зубами і гострим кінцем;
  • - щітка.
Інструкція
1
"Гулька", яка підійде до ділового костюму, робиться дуже просто. Волосся зачешите тому. Заплетіть не надто тугу косу. Закріпіть її гумкою. Оберніть вільний кінець коси навколо підстави. Заколіть шпильками в декількох місцях, щоб локони трималися і утворили пучок. Окропити "гульку" лаком. Прикрасьте зачіску красивими шпильками або штучним квіткою. Аксесуари підбирайте в тон костюму.
2
Ще один варіант повсякденної "гульки". Розчешіть волосся, заплетене косу і спорудіть пучок, як у першому варіанті. Потім гребінцем з тонкою гострою ручкою акуратно витягніть з "гульки" кілька пасом. Не робіть їх занадто довгими, зачіска буде виглядати неохайно. Закріпіть укладку лаком і прикріпіть ошатну заколку.
3
Для урочистого випадку заплетене красиву, але досить складну у виконанні, "гульку". Для цього розділіть волосся на дві частини, по горизонталі, в області потилиці. Локони від верхівки голови і нижче начешіть, заплетене у вільну косу і зробіть пучок. Закріпіть його лаком і шпильками. Постарайтеся зробити його якомога більш об'ємним - це буде підстава "гульки". Волосся від потилиці і вище, до чола, розділіть на 7-8 пасом. Кожну розчешіть і закріпіть лаком або гелем для укладання. Скроневі пасма закріпіть шпильками під пучком. Далі укладайте їх по одній, переплітаючи між собою, щоб вийшла корзинка з волосся. Збризніть готову зачіску лаком сильної фіксації. Прикрасьте "гульку" декоративними шпильками, стразами, пір'ям і квітами.
4
Існує "ґулька", сплести яку можна навіть з волосся середньої довжини. Локони в потиличній частині начешіть і зробіть пучок. Закріпіть його шпильками або шпильками. Решта пасма підніміть вгору і покладіть навколо "гульки". Закріпіть засобом для укладки. Додайте стильні аксесуари і зачіска готова.