Як забронювати номер в готелі.

Якщо ви вирішили відправитися в подорож, вам потрібно буде забронювати номер в готелі. Зробити це самостійно можна кількома способами в будь-який час доби. Однак, перш за все, переконайтеся в тому, що на вашій кредитній карті є достатня кількість грошових коштів, і картою можна розплачуватися в режимі онлайн.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - кредитна картка;
  • - закордонний паспорт.
Інструкція
1
У першу чергу, виберіть готель. Потім вирішіть, який тип номер а вам підійде. Це залежить від того, скільки з вами чоловік. Як правило, в одному стандартному номер е можуть проживати двоє дорослих і одна дитина. Для більш великих компаній передбачені сімейні та інші типи номер ів. Визначившись з розміщенням, можна приступати до наступного кроку.
2
Забронювати номер в готелі ви можете на сайті обраної готелі або на одному з сайтів міжнародних систем бронювання. Різниця полягає в тому, що спеціалізовані сайти, як правило, пропонують дуже привабливі ціни. Володіючи багатомільйонною аудиторією, вони отримують значні знижки від самих готелі й, завдяки чому, продають номер а за ексклюзивними цінами. Проте може статися так, що ви не знайдете обраний готель на жодному з цих сайтів. Тоді вам потрібно буде бронювати номер безпосередньо на сайті готелю.
3
Перед бронюванням підготуйте закордонний паспорт і кредитну карту. Якщо ви бронюєте номер на сайті готелю, заповніть пропоновані поля. Виберіть дату заїзду та дату виїзду з готелю, вкажіть кількість туристів, тип номер а і систему харчування. Потім у спеціальних графах заповніть дані подорожуючих. У завершенні процесу вам потрібно буде внести інформацію про вашу банківській карті, контактні дані і підтвердити факт бронювання. Вам видадуть захисний код і код броні. Як правило, гості оплачують проживання перед виїздом з готелю.
4
Якщо ви вирішили бронювати готель на спеціалізованому сайті, вам потрібно буде вибрати на головній сторінці параметри пошуку - назва готелю або напрям (країну). Вибравши готель, заповніть форму. Вкажіть дати початку подорожі, його закінчення, кількість осіб і їдуть з вами діти. Ви побачите всі можливі варіанти проживання та доступні номер а. Клікніть на бажаний номер , заповніть необхідні поля, введіть потрібну інформацію і завершите процес бронювання. Подробиці і код бронювання прийдуть на електронну адресу, вказану в контактній інформації.
5
Бронювання номер а в готелі через інтернет зручно і безпечно. Усі міжнародні системи бронювання мають захист VeriSign, яка дає гарантії безпеки передачі персональних даних та надійності їх зберігання.
Корисна порада
Як правило, більшість спеціалізованих сайтів має російську версію. Найпопулярнішим сайтом міжнародних систем бронювання є booking.com.