Як замовити штори.

Останній, але дуже важливий, штрих в оформленні будь-якого приміщення - це штори . Вони повинні ідеально поєднуватися зі стилем кімнати, відповідати загальній колірній гамі і, при необхідності, захищати від яскравого сонячного світла. Можна штори зшити самому або купити готові, але кращим варіантом вважається замовити штори в спеціальному салоні.
Інструкція
1
При виборі салону-магазину зверніть особливу увагу на асортимент пропонованих тканин і обов'язково подивіться на виставкові зразки і портфоліо. Чим більше варіантів пропонує салон, тим більше шансів вибрати саме те, що потрібно. Обов'язково домовтеся про виїзд дизайнера додому. Поясніть йому свої стилістичні уподобання. Дана інформація вкрай необхідна для того, щоб майстрами були зроблені саме ті заміри, на підставі яких буде будуватися подальша робота з підбору тканин і моделей.
2
Беріть активну участь в розробці дизайн-проекту. На даному етапі необхідно точно визначитися, що саме вибрати: каталожну серійну модель штор або унікальну зшиту по індивідуально розробленим кресленням. Зазвичай дана робота займає 2-3 дні, після чого уточнивши всі деталі, підписується договір і вноситься передоплата. Не забудьте так само зупинитися на виборі карнизів і супутніх аксесуарів, вони внесуть тонкі, на перший погляд непомітні, але такі важливі штрихи, в оформлення будинку.
3
На завершальному етапі визначитеся з часом, коли фахівці салону вироблятимуть монтаж і вивішування готових виробів. Обов'язково контролюйте процес, щоб при необхідності скорегувати роботу, проконтролювати якість карнизів і власне самих штор. При виявленні недоліків відразу ж звертайтеся до менеджерів з вимогою їх усунення.
4
По завершенні всіх робіт, при проведенні остаточного розрахунку, вимагайте у виконавця гарантійних зобов'язань та інструкцій щодо правильного догляду за виробами. Ретельно вивчіть ці інструкції і в точності їм випливайте.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, на виготовлення індивідуально обраної моделі штор, при наявності тканин потрібно мінімум 10 днів. З цієї причини уточніть терміни виконання замовлення, якщо ж вам необхідно термінове виготовлення виробу, то обговоріть цей момент окремо. Усі терміни мають бути закріплені в договорі.
Корисна порада
Дизайн штор може бути абсолютно будь-яким, але він повинен відповідати призначенню приміщення. Наприклад, для вітальні можна замовити «парадні» штори, для спальні підійде романтичний стиль, в дитячій доречні завіси з веселими малюнками.