Як спланувати ремонт.

Ремонт - справа як приємне, так і клопітка. Кожен з нас хоче бачити своє житло затишним і впорядкованим. Як же спланувати ремонт? Як розрахувати сили, засоби і можливості не загубивши не однієї важливої деталі? Як не дивно, але переробку можна організувати таким чином, щоб у підсумку ви залишилися задоволені результатами, і при цьому зекономили достатньо коштів.
Вам знадобиться
  • Будматеріали, план робіт, кошторис.
Інструкція
1
Насамперед, подумайте над тим, яким ви хочете бачити своє житло після ремонту. Визначтеся з дизайном інтер'єру, підберіть необхідний стиль. Якщо у вас виникли труднощі на цьому етапі, придбайте відповідні журнали або «покопатися» в інтернеті. Там ви завжди знайдете масу потрібної і не дуже інформації на задану тему.
2
Після того, як необхідний варіант дизайну буде схвалений усіма домочадцями, переходьте до не менш важливого питання, а саме - фінансових витрат. Складіть приблизний кошторис. Пам'ятайте про те, що існує негласне правило - підсумкову суму кошторису завжди множте на два. Якщо проігноруєте дане правило, то ризикуєте «не прибрали» в витрати, тому що в такій справі як ремонт завжди є незаплановані витрати.
3
На жаль, при всьому бажанні облаштувати свій будинок своїми силами не завжди представляється можливим. У такому випадку зверніться в гідну будівельну компанію, де вам з радістю нададуть всю необхідну інформацію про які надають послуги і ціни на них.
4
Якщо професіоналізм робітників і майбутні суми витрат вас влаштовують, сміливо приступайте до роботи. Довірте підряднику покупку всіх необхідних будматеріалів. Він знає, що потрібно для кожного етапу робіт і зможе придбати їх за оптовими цінами. А значить, у вас є реальний шанс пристойно заощадити.
5
Після покупки всього необхідного донесіть свої ідеї про дизайн інтер'єру та бажаному якості майбутнього ремонту до підрядника, після чого спокійно контролюйте кожен етап робіт.
6
Складіть договір. Не забудьте заздалегідь обговорити з робітниками і прописати на папері терміни робіт. Також обговоріть суму передоплати. У договорі обов'язково оформите гарантійні зобов'язання обох сторін.
Корисна порада
Не бійтеся висловлювати ваші претензії чи побажання. Ви маєте на це повне право. Тільки взаємна співпраця принесе бажаний результат - красивий, затишний і оновлений будинок. Будинок вашої мрії.