Як відкрити парфумерний магазин. Як видалити старі системні файли.

З давніх часів для жінки однією з головних речей є турбота про себе. Саме тому попит на косметику та парфумерію завжди стабільний, як на їжу та одяг. А чоловіки віддають перевагу дарувати туалетну воду своїм коханим на День народження або 8 березня. Все це робить відкриття парфумерного магазина дуже прибутковою справою. Необхідно тільки правильно продумати схему ведення бізнесу.
Інструкція
1
Важливим фактором успіху при відкритті магазина парфумерії є вдале місце розташування. Він повинен знаходитися в прохідному місці: у великому торговому центрі або на центральній вулиці.
2
Асортименту необхідно приділити особливе значення, адже багато жінок віддають перевагу продукції тільки певних брендів, і якщо їх не буде в продажу, ви втратите частину клієнтів. У вашому магазинчику обов'язково повинні бути присутніми відомі марки духів. Вони добре купуються, виробники витрачають багато коштів на просування. Виставляючи таку продукцію на вітрини магазина , ви нічого не втрачаєте. Але мати всі знамениті марки у своєму магазинчику напевно не вийде. Це пов'язано з тим, що деякі духи продаються тільки ексклюзивно. А також у деяких виробників є певні вимоги до магазина м, що пропонують їх продукти, і можливо ваш магазин не буде їм відповідати.
3
Про проблеми з доставкою парфумерії іноземних марок з-за кордону і їх розмитненням не варто хвилюватися. Багато компаній не продають товари безпосередньо, а укладають договори з дистриб'юторами. Тому ви або зможете придбати парфумерію прямо в Росії, з усіма необхідними документами, або не зможете це зробити, у випадку якщо компанія-дистриб'ютор вирішила сама поширювати товар.
4
Розстановка товарів по полицях і оформлення магазина є одним з важливих компонентів успіху магазина парфумерії. Найміть відповідального за це співробітника, бажано з хорошим досвідом роботи. Крім цього, в магазині слід розташувати тестери духів.
5
Рівень професіоналізму персоналу має великий вплив на продажі в магазина х парфумерії. Вам необхідно провести навчання продавців.
6
Однією з найефективніших реклам є зовнішня. Так само як реклама використовуйте подарункові сертифікати, які друзі можуть дарувати один одному на якесь свято.
7
Для утримання клієнтів найкраще використовувати карту знижок з накопичувальною системою. Пояснюється це тим, що вибираючи з багатьох парфумерних магазинів, покупець віддасть перевагу той, в якому у нього є дисконтна карта. Попит стимулює так само факт збільшення знижки зі збільшенням сумарної суми покупки в магазині.
Корисна порада
Не слід продавати незаконні копії відомих брендів. Ті, хто ними часто користується, відразу зможуть відчути різницю і у ваш магазин більше не прийдуть. Також будуть постійні проблеми з контролюючими органами.