Як заблокувати порт.

Іноді користувачеві потрібно закрити один або декілька портів з'єднань на своєму комп'ютері. Зробити це можна кількома способами, що не вимагають великих трудовитрат.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - використання сторонньої програми-фаєрволла, яка обмежує доступ до з'єднань згідно політики безпеки. Таких програм, як платних, так і безкоштовних, досить багато на просторах інтернету.
2
Можна використовувати вбудований в Windows інструмент фільтрації мережевих пакетів. Перейдіть в властивості вашого підключення, виберіть пункт "Протокол Інтернету TCP/IP", натисніть "Властивості", потім натисніть кнопку "Додатково", виберіть вкладку "Параметри", далі - пункт "Фільтрація TCP/IP" і "Властивості". Поставте галочку напроти пункту "Включити фільтрацію" і вкажіть, які саме пакети піддавати фільтрації.
3
Наберіть в командному рядку команду "netstat -a -n" (без лапок) і ви отримаєте інформацію про всіх програмах і службах, які відкривають порти. Тепер ви можете за бажанням припинити виконання цих програм і служб або залишити їх в спокої.