Як запустити насосну станцію.

Встановлення сучасної насосної станції дозволяє отримати воду нічим не відрізняється від центрального водопостачання. Перш ніж провести запуск, необхідно обладнати систему труб, встановити крани, провести електроживлення і монтаж самої станції. Для цього можна запросити фахівців з сервісу по обслуговуванню даного виду обладнання або зайнятися цим самостійно.
Вам знадобиться
 • - металопластикові труби;
 • - муфти;
 • - крани;
 • - стрічка ФУМ;
 • - кабель;
 • - розетка;
 • - автомати;
 • - приймальний клапан;
 • - зворотний клапан;
 • - захист від сухого ходу;
 • - болти.
Інструкція
1
Для монтажу насосної станції купите металопластикові труби, призначені для проведення водопроводу, муфти, відповідні вихідним і вхідним отворам насоса і труб, кабель перетином 1,5 і такої довжини, щоб вистачило зробити підключення окремої проводкою. Також буде потрібно розетка із заземленням, приймальний клапан, зворотний клапан, захист від сухого ходу, якщо на станції не передбачена дана функція, болти, стрічка ФУМ.
2
Якщо ви виробляєте самостійний монтаж, уважно ознайомтеся з інструкцією виробника. Неправильний монтаж і запуск може позбавити вас гарантії в сервісному обслуговуванні, і тому виробляєте все в суворій відповідності з описом в інструкції.
3
Встановіть насосну станцію на максимально близькій відстані до джерела подачі води, тобто до свердловини. Установка обладнання повинно проводитися в сухому, добре вентильованому місці. Закріпіть агрегат на жорсткому підставі за допомогою кріпильних болтів, вставлених в кріпильні отвори.
4
Проведіть водопровідні труби в потрібні точки подачі води, встановіть крани, змонтуйте подачу електроживлення. Провід робіть від електрощитка з окремою системою автоматів. Встановіть розетку і зробіть відвід до заземлення.
5
На свердловині встановіть зворотний клапан, а на усмоктувальної магістралі насоса приймальний клапан. Якщо не передбачена система захисту сухого ходу, встановіть її додатково. Але в даний час практично всі насоси мають власну автоматичну систему захисту і тому додаткова установка не потрібно.
6
З'єднайте систему всмоктування на насосі і свердловині, всі місця з'єднань ущільнюйте за допомогою стрічки ФУМ. Підсосу повітря ніде бути не повинно, так як всі насоси вакуумні, і при наявності подсоса вони не будуть самостійно відключатися, що може вивести прилад із ладу.
7
Таким же методом з'єднайте систему водопроводу з вихідним отвором насоса.
8
Проведіть регулювання тиску в гидробаке відповідно до вказівок в інструкції по регулюванню. Залийте в резервний бак воду.
9
Відкрийте крани, запустіть насос. Як тільки вийде все повітря з системи водопровідних труб, можете закрити крани і використовувати насос в міру необхідності. Ви просто будете користуватися водою з-під крана, а станція сама буде включатися і вимикатися.