Як підключити інтернет по виділеній лінії.

Якщо ви хочете мати стабільний доступ до високошвидкісного інтернету з доступною абонентською платою, зверніть увагу на підключення до мережі по виділеній лінії. Такий спосіб ідеально підійде для виходу у всесвітню павутину з будинку або офісу, так як інтернет-з'єднання встановлюється за допомогою кабелю, який протягується в вашу квартиру і підводиться прямо до комп'ютера. Підключити виділений доступ в мережу допоможуть кілька простих дій, які може зробити кожен, чий вік сягнув 18 років.
Вам знадобиться
  • - паспорт.
Інструкція
1
З'ясуйте, які провайдери в вашому районі надають послугу підключення до виділеної інтернет- лінії. Цю інформацію можна дізнатися з оголошень на під'їздах і стендах, з районних та інших газет, від сусідів і друзів.
2
Зателефонуйте кожним постачальником інтернету у вашому районі і запитаєте про можливість підключення до мережі у вашому будинку. Якщо ця операція можлива, з'ясуйте орієнтовну вартість підключення та розмір абонентської плати на тарифних планах компанії.
3
Виберіть із провайдерів, які виробляють обслуговування за вашою адресою, компанію, що має найвигіднішу щомісячну плату за доступ в мережу. Якщо абонентська оплата між декількома компаніями істотно не відрізняється, то при виборі постачальника послуг враховуйте ще й вартість підключення.
4
Після того як ви зупините свій вибір на одній з компаній, зателефонуйте оператору і повідомте про своє бажання стати одним з клієнтів провайдера. Узгодьте з співробітником час приходу майстра для установки необхідного обладнання.
5
В призначений час будьте дому та дочекайтеся майстра. Покажіть працівникові, куди необхідно підвести кабель. Візьміть у майстра договір про надання доступу до мережі. Ознайомтеся з папером та пред'явивши паспорт, підпишіть документ.
6
Після розміщення обладнання надайте майстру доступ до вашого комп'ютера для його налаштування або внесіть необхідні зміни самостійно.
7
Щоб самостійно налаштувати підключення по виділеній лінії в операційній системі Windows, клацніть по кнопці «Пуск» в лівому нижньому куті екрану, потім виберіть пункт "Налаштування" і перейдіть в розділ «Панель управління» .
8
У вікні, виберіть картинку з написом «Мережеві підключення». Після чого правою кнопкою миші клацніть по з'явився зображенню двох комп'ютерів, з'єднаних кабелем і виберіть зі списку пункт «Властивості».
9
Потім перейдіть на вкладку «Загальні» і в розділі «Компоненти, що використовуються цим підключенням» виберіть рядок «Протокол Інтернету (TCP/IP)». В поля з'явилася форми впишіть настройки з пам'ятки, яку ви отримали разом з договором.
Інтернет став вельми популярним засобом зв'язку здавалося б зовсім недавно, але вже зараз є практично в кожному будинку. У багатоквартирних будинках і офісах вже кілька років активно використовується така технологія підключення мережі інтернет, як виділена лінія, кардинально відрізняється від підключення за допомогою модему.
Інструкція
1
Для того щоб підключитися до інтернету по виділеній лінії, з'ясуйте, які компанії надають цю послугу у вашому районі. Залежно від місця вашого проживання (або роботи), їх може бути мало чи багато. Це може бути провайдер, який працює на все місто (наприклад, Корбина Телеком, Ер-Телеком, Интерсвязь та інші) або провайдер місцевий, що надає послуги інтернету виключно в вашому районі. Причому останній зовсім необов'язково буде гірше за якістю, ніж великий оператор.
2
Зайдіть на сайт компанії-провайдера, зателефонуйте їм або підійдіть до них в офіс і з'ясуйте, які тарифні плани надає компанія, яка їх вартість. Порівнюючи різні тарифні плани різних компаній, виберіть для себе оптимальний. При виборі компанії-0провайдера обов'язково переконайтеся, що будинок, в якому ви проживаєте або працюєте, обслуговується даною компанією. Залиште заявку на підключення та чекайте фахівців, які виконають всі необхідні монтажні роботи по підведенню інтернету безпосередньо в вашу квартиру.
3
Далі переконаєтеся, що на вашому комп'ютері стоїть спеціальна мережева карта, що дозволяє підключення мереж Ethernet - тобто виділених мереж через кабель кручена пара. У всіх сучасних комп'ютерах і ноутбуках ця карта входить в комплект поставки. Підключіть комп'ютер до інтернету безпосередньо через мережевий кабель. Якщо ви хочете підключити відразу 2 або більше комп'ютерів, купите роутер (маршрутизатор) - пристрій, який прийматиме сигнал, а потім відсилати його на всі пристрої, які знаходяться в зоні дії роутера.
4
Налаштуйте з'єднання на вашому комп'ютері. Якщо ви не можете зробити це самостійно, фахівець компанії-провайдера обов'язково допоможе вам створити основні установки. При першому виході в інтернет система попросить вас ввести логін і пароль, які видав вам провайдер при укладенні договору. Ви можете запам'ятати їх на своєму комп'ютері і встановити галочку, щоб з'єднання встановлювалося автоматично при кожному включенні комп'ютера. Так вам не доведеться щоразу вводити логін і пароль заново.