Як записати радіопередачу.

У вас виникло бажання прослухати вподобану радіопередачу , але немає можливості знаходитися поряд з комп'ютером під час ефіру? Можна здійснити запис з інтернет-радіо, поповнивши свою музичну колекцію на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте браузери IE або Firefox, можете записувати звук прямо з них. Для цього встановіть плагін Freecoder Toolbar. Перезапустіть браузер і в який з'явився на панелі тулбарі задайте необхідні настройки. В поле зверху (Storage Directory) вкажіть шлях збереження файлів. У вікні «MP_3 Audio Bitrate» виберіть розмір бітрейта. Збережіть натисканням «Save». Відкрийте в браузері улюблену інтернет-радіостанцію і натисніть на кнопку «Record Audio», розпочнеться запис. Щоб запис станції припинити, натисніть «Stop Recording».
2
Здійснити захоплення потокового аудіо можна і за допомогою медіаплеєра. Плеєр AIMP2 містить необхідну для цього функцію. Якщо цього плеєра ще немає на вашому комп'ютері, встановіть його і налаштуйте.
3
У лівому верхньому куті виберіть іконку із зображенням гайкового ключа. Зліва в підміню «Плеєр» клацніть по вкладці «Потокове аудіо» і вкажіть формат вихідного файлу. У даному медіаплєєре підтримуються MP3, WAV, OGG-формати.
4
Потім виберіть папку для збереження записуваних файлів, вкажіть формат заголовка і поставте прапорець у чекбоксі, якщо потрібна розбивка на файли. Щоб почати запис радіоканалу, активуйте кнопку «Radio cap» .URL/radio вкажіть у полі, яке відкриється після натискання на кнопку «+» в правому нижньому кутку медіаплеєра.
5
Крім медіаплеєра можливість записувати інтернет-радіо дають спеціальні програми. Одна з них - # 1 Screamer Radio. Вона хороша тим, що займає небагато місця, відмінно справляючись з поставленими завданнями. Крім форматів, підтримуваних медіаплеєром AIMP2, # 1SR підтримує формат WMA. Зручно також наявність вбудованого каталогу радіостанцій.
6
Після установки запустіть Screamer Radio і відкрийте «Налаштування». Виберіть вкладку «Recording» і у верхньому полі вкажіть шлях збереження папки, в яку будуть розміщені файли записи. В наступному полі (File pattern) виберіть формат заголовка файлу. В поле (Maximum buffer size) задайте розмір буфера.Ссилку на канал інтернет-радіо пропишіть на вкладці «Відкрити URL» в меню «Файл». Щоб почати запис, достатньо натиснути відповідну кнопку.