Як виховувати дівчинку-підлітка. дівчинка-підліток виховання.

У вашій родині підростає маленька леді. Вона вже стала майже дорослою, крутиться перед дзеркалом, ретельно продумує гардероб, вибирає нову зачіску. Ви з подивом спостерігаєте, наскільки вона змінилася, стала витонченіше, як проявляються в ній перші ознаки жіночності. Буває дуже непросто знайти спільну мову з цим новим, майже дорослою людиною. Як правильно виховувати девочку- підлітка?
Інструкція
1
Ніколи не робіть неприємних зауважень з приводу зовнішності взрослеющей дочки. У цьому віці дівчинки сприймають їх дуже болісно. Вони помічають, що їх зовнішність змінюється, з'являються перші ознаки жіночності. Але не всіма дівчатками цей етап долається легко. Багато з них комплексують, порівнюючи себе з подругами, які можуть виглядати старше.
2
Поясніть дочки, що організм кожної дівчини унікальний. І розвивається в своєму, індивідуальному темпі. Заспокойте дівчинку, скажіть, що квапити час немає сенсу. Рано чи пізно і вона стане виглядати дорослішими, просто це відбудеться трохи пізніше. Коли вона стане старше, вона, навпаки, буде радіти цьому неспішного розвитку.
3
Дозволяйте дівчинці виглядати так, як вона хоче. Звичайно, потрібно стежити, щоб її зовнішній образ був в рамках пристойності, але і забороняти їй носити речі, які їй подобаються, ви не можете. В підлітковому віці думка однолітків для всіх дітей виходить на перший план. Батьки мало для кого продовжують залишатися стовідсотковими авторітетамі.Проявіте мудрість. Пам'ятайте про цю психологічну особливості підлітків. Не будьте тираном, навпаки, у вас є шанс почати будувати з нею справжню дорослу дружбу. Підліток підсвідомо шукає авторитет. Тому так часто діти в цьому віці хочуть бути схожими на артистів, співаків і співачок. Станьте авторитетом для своєї дочки. Нехай вона знає, що її мама вміє виглядати не гірше будь-якої зірки.
4
вбиратися і проводите перші досліди в макіяжі разом. Нехай це стане вашою новою грою, яка прийшла змінюють лялькам. Дівчинка повинна знаходити в ваших діях підтримку і схвалення. Адже ви є найближчою людиною.
5
Заохочуйте захоплення доньки. Музика, танці, спорт, інтелектуальні ігри, туризм ... Вона повинна займатися всім, що їй подобається, щоб виплеснути кількість енергії, яке назбиралося не в її організмі в період активного дорослішання.
6
Привчайте дівчинку доглядати за собою щодня. Це стосується особи, шкіри рук, інтимної гігієни, волосся і т.д. Вона стає жінкою, а жіночий організм - дуже крихкий інструмент, доглядати за ним потрібно постійно і робити це правильно. Показуйте все на власному прикладі.
7
Поясніть дівчинці, що у відносинах з молодими людьми важливо зберігати почуття власної гідності, не кидатися на шию першому зустрічному хлопцеві. Не демонструвати свою симпатію на очах у всіх. У любовних стосунках важливо зберігати повагу один до одного, піклуватися один про одного. Якщо дівчинка-підліток ці речі з самого початку, їй буде набагато легше будувати відносини з чоловіками в майбутньому. Найкраще, якщо батьки будуть вчити гармонійним сімейним відносинам на власному прикладі.
Зверніть увагу
Чи не придушуйте свободи своєї дочки. Якщо їй хочеться «бути як всі», дозвольте їй це робити. Не забувайте, що компанія і думка подруг для взрослеющей дівчинки дуже важливо. Станьте для неї такий же подругою, якій вона зможе довіряти.
Корисна порада
Якщо ви помічаєте, що у дівчинки проблеми з шкірою, волоссям, зубами (це дуже поширене серед підлітків) не лайте її. У цих недоліків, як правило є біологічні причини. Краще допоможіть впоратися з ними. Недоліки, пов'язані зі зовнішністю, можуть робити дитини потайним і закомплексованим. Дівчинка може цуратися через це товариства однолітків. Сходіть разом до дерматолога, в салон краси. Допоможіть вашій доньці виглядати краще.
Виховання дітей - це вельми нелегкий труд. Спочатку ігри і розвиваючі заняття з малюками не поділяють за статевою ознакою. Але діти підростають, і слід пам'ятати, що виховання юних панянок має свої особливості. Так як же правильно виховувати маленьких дівчаток?
Інструкція
1
Більшість дівчаток вже з дитинства - модниці і принцеси. Вони люблять годинами крутитися перед дзеркалом і приміряти мамині речі. Навіть якщо малятко поки ще не блищить особливою красою, підтримуйте в ній прагнення до витонченості і жіночності, прищеплюйте її любов до себе з самого юного віку. Підкреслюйте основні гідності і не акцентуйте увагу на дрібних недоліках. Не жартуйте над повнотою дівчинки, веснянками або кирпатим носом - це може привести до розвитку комплексів. Дівчинка повинна знати, що її люблять незважаючи ні на що.
2
Особливу увагу приділяйте розвитку юної панянки. Заняття малюванням, музикою, танцями або гімнастикою підуть їй тільки на користь. Не змушуйте дитину насильно займатися тим, що їй категорично не подобається. Придивіться до дитини, у кожного є свій потенціал. Один добре малює, інший співає. Ваше завдання - допомогти розкритися дитячому таланту. Заняття спортом зміцнять здоров'я і допоможуть зробити дівочу поставу і ходу красивими.
3
Залучайте малятко до виконання домашньої роботи. Навчіть її готувати, доглядати за рослинами і виконувати нескладні доручення по господарству. Чи не проганяйте її з кухні, приготуйте разом смачну вечерю, накрийте на стіл. Може в майбутньому дівчинці і не доведеться постійно готувати або вести будинок, але зайвими ці знання точно не будуть.
4
Прищеплюйте малятку почуття прекрасного. Ходіть на виставки, в театри і музеї. Читайте різні книги і дивіться пізнавальні документальні фільми. Робіть разом з нею покупки і вчіть маленьку принцесу основам стилю і доброго смаку.
5
Якщо у вас є маленька дитина, залучайте дівчинку до догляду за малюком. Вчіть її таким якостям, як турбота, милосердя і співчуття. Заведіть домашнього улюбленця, спілкування з тваринами вельми благотворно впливає на дітей. Ваші труди не будуть марними, пройде час і маленька дівчинка перетвориться в чудову дівчину.