Як встановити мережевий принтер.

Для багатьох офісних локальних мереж гостро постає питання підключення принтера таким чином, щоб всі комп'ютери могли отримувати до нього доступ. Для здійснення цього завдання необхідно правильно налаштувати параметри деяких пристроїв.
Інструкція
1
Для початку виберіть відповідний принтер. Існують пристрої, здатні підключатися чи не до комп'ютерів, а до мережевих концентраторів або маршрутизаторів. Вони коштують трохи дорожче, тому якщо в його придбанні немає крайньої необхідності, виберіть принтер, що підключається через порт USB до ПК.
2
Оберіть персональний комп'ютер або ноутбук, який входить до складу локальної мережі. Бажано, щоб даний пристрій було включено максимальну кількість часу.
3
Підключіть принтер до вибраного комп'ютера і встановіть необхідні драйвери і програмне забезпечення. Переконайтеся в працездатності обладнання.
4
Тепер необхідно дозволити іншим користувачам мережі використовувати даний принтер. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Пристрої та принтери». Натисніть правою кнопкою миші по значку вашого принтера та виберіть «Показати властивості принтера ».
5
Знайдіть пункт «Загальний доступ до даного принтера» і встановіть навпроти нього галочку. Введіть ім'я принтера , яке буде відображатися у користувачів в мережі.
6
Якщо у вашій локальній мережі є комп'ютери з іншими операційними системами, то рекомендують встановлювати додаткові драйвери, які підходять до цих ОС. Для цього натисніть кнопку «Додаткові драйвери».
7
Для використання принтера з іншого комп'ютера відкрийте меню «Пристрої та принтери». Натисніть кнопку «Установка принтера », розташовану на верхній панелі вікна.
8
У вікні виберіть пункт «Додати мережний, бездротовий або BlueTooth принтер». Якщо програма не змогла автоматично знайти необхідне обладнання, то натисніть кнопку «Потрібний принтер відсутній у списку».
9
Активуйте пункт «Вибрати загальний принтер на ім'я», введіть його назву, зазначену раніше, і натисніть кнопку «Огляд». Виберіть потрібний принтер і натисніть кнопку «Далі».
Щоб принтер заробив, він повинен бути не тільки фізично підключений до комп'ютера і до мережі. Для його функціонування потрібно установка драйвера, відповідного моделі принтер а. З певних причин інсталяційний диск може бути відсутнім, але це не привід упаковувати принтер назад в коробку. Встановити драйвер до принтер у можна з інтернету.
Інструкція
1
Визначте модель принтер а. Дані відомості містяться в документації, що додається до обладнання. Також необхідна маркування зазвичай наноситься на корпус самого принтер а. На початку назви вказується фірма-виробник устаткування, потім модель, а у висновку - серія. Запишіть або запам'ятаєте їх.
2
Запустіть браузер і знайдіть офіційний сайт виробника устаткування. Приміром, щоб встановити драйвер до принтер у HP LaserJet 1005, зайдіть на сайт Hewlett Packard, перейдіть в розділ «Підтримка та драйвери» (Support & Drivers) і виберіть розділ «Драйвери та ПЗ» (Drivers & Software). У порожньому полі введіть назву принтер а, вказавши його модель і серію (LaserJet 1005), натисніть кнопку «Пошук» (Surch).
3
Дочекайтеся, поки сформується список знайдених відповідностей. Виберіть зі списку відповідний пункт. За запитом «laserjet 1005» було знайдено три збіги - два з них - драйвери до звичайного принтер у, одне - до багатофункціонального. Натисніть на посилання-рядок з потрібним назвою, щоб перейти на наступну сторінку.
4
На сторінці, вкажіть свою операційну систему. Щоб уточнити версію операційної системи, клікніть з робочого столу правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер», у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості». Інформація про систему міститься на вкладці «Загальні». Виберіть на сторінці сайту з випадаючого меню версію системи, встановленої на вашому комп'ютері, і натисніть кнопку «Далі» (Next).
5
Із запропонованого списку виберіть пункт «Драйвер - ПО для встановлення пристроїв» (Driver - Product Installation Software) і клацніть по ньому лівою кнопкою миші для переходу на сторінку завантаження драйвера. На сторінці, натисніть на кнопку «Завантаження» (Download), вкажіть директорію для збереження файлу, дочекайтеся, поки завершиться завантаження.
6
Як правило, драйвери зараз встановлюються автоматично. Перейдіть в папку з щойно завантаженим файлом і виберіть іконку «Setup.exe» або «Install.exe». Слідуючи інструкціям, встановіть драйвер на свій комп'ютер. Якщо ви не до кінця впевнені в тому, що робите, що не міняйте директорію для установки драйвера, просто натискайте кнопку «Далі». Після установки драйвера запустіть «Майстер установки принтер а» і дотримуйтесь покрокової інструкції установника.