Як визначити виконавця пісні. Як дізнатися назву пісні через мікрофон.

Досить часто випадково почута і вподобана пісня змушує нас замислитися про те, хто її співає, і як називається трек. Визначити назву невідомого треку стало можливо з появою інтернету, завдяки якому в будь-який момент можна ідентифікувати будь-який музичний трек з вашого комп'ютера. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Один з цих способів - безкоштовна і проста програма Tunatic, що розпізнає мелодії, яку неважко скачати з інтернету. Встановіть програму, скачавши версію для своєї операційної системи. Для коректної роботи програми вам буде потрібно джерело введення звуку - в його ролі може виступити звичайний комп'ютерний мікрофон або лінійний вхід, через який можна підключити музичний центр або будь-яке інше пристрій відтворення.
2
За допомогою мікрофона програма зчитує акустичний відбиток з музичного файлу, а потім звіряє його зі своєю базою даних, видаючи результат з ім'ям виконавця і назвою пісні. Для успішного розпізнавання мелодії потрібно, щоб ваш трек був досить хорошої якості. Якщо потрібно визначити назву треку, який зберігається не на окремому диску, а прямо на комп'ютері, налаштуйте як джерело звуку стереомікшер (Stereo Mix) - в цьому випадку якість звуку не буде втрачено, а шанси на успішну ідентифікацію треку зростуть.
3
Робіть звук досить гучним і запускайте програму розпізнавання в найбільш виділяється місці пісні, де найкраще чутна вокальна партія або соло-гітара. Не робіть відрізок для розпізнавання занадто коротким - програма повинна зчитати інформацію для подальшої звірки зі своїми базами.
4
Для того щоб встановити в якості джерела записи стереомікшер, відкрийте регулятор гучності з трея операційної системи, а потім відкрийте меню «Параметри» і зайдіть в «Властивості». Поставте галочку в налаштуваннях на опцію «Запис», а потім з отриманого списку виберіть мікшер.
5
Якщо ви не можете скористатися цією програмою, ви можете спробувати ідентифікувати невідому пісню за допомогою Winamp. Програма в процесі відтворення файлу підключається до своєї онлайн-базі і визначає виконавця , назва альбому і назва композиції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v-dFJcziZzo