Як відновити пошкоджений відеофайл. програма виправлення в відеофайл.

Бувають ситуації, коли при відтворенні відеофайлу на певній секунді записи він просто закривається. Або файл, який раніше відкривався і відтворювався без проблем, перестав працювати взагалі. Звичайно, немає нічого страшного, якщо його можна завантажити з численних ресурсів інтернету. І зовсім інша справа, якщо це файл з особистої домашньої бібліотеки, де, наприклад, зберігаються записи, пов'язані з сімейними урочистостями або іншими дуже важливими для вас заходами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма All Media Fixer, пошкоджений відеофайл, доступ в інтернет
Інструкція
1
На щастя, існують програми, за допомогою яких можливо відновити пошкоджені відеофайли практично будь-яких форматів. Одна з таких програм називається All Media Fixer. Скачайте її з інтернету і встановіть на свій комп'ютер. Утиліта є безкоштовною.
2
Запустіть програмку. Уважно вивчіть її інтерфейс. Перед тим як почати виправлення файлу, його потрібно додати у вікно програми. Щоб зробити це, виберіть у меню програми File, після чого пройдіть на вкладку Add file. У виниклому вікні вкажіть шлях до відеофайла, який потрібно виправити. Натисніть по ньому лівою кнопкою мишки, потім знизу вікна натисніть по команді «Відкрити». Тепер відеофайл доданий у вікно програми.
3
Далі зверніть увагу на панель інструментів, яка розташована у верхній частині вікна програми. Виберіть інструмент з назвою Start check and fix, натиснувши по ньому лівою клавішею мишки. З'явиться ще одне вікно програми, де буде відображений процес пошуку проблем та виправлення файлу. Його тривалість залежить від типу і ємності обраного відеофайлу . У деяких випадках час цього процесу може перевищувати одну годину.
4
Після цього буде опублікований звіт про роботу програми. У вікні програми відновлений файл буде відзначений галочкою. Зайдіть в папку, в якій знаходиться відеофайл. Тепер в тій папці знаходяться дві його копії. Перша копія - це безпосередньо сам зіпсований відеофайл, а друга копія - файл, який був відновлений програмою.
5
Відкрийте виправлений файл і подивіться, чи вдалося програмі виправити помилки. Для цього бажано переглянути файл цілком. Якщо він відтворюється нормально, без помилок, значить, операція відновлення пройшла успішно. Потім пошкоджену копію файлу можете видалити, так як вона вам більше не знадобиться.
Іноді з якоїсь причини файли найрізноманітніших програм виявляються пошкодженими, а значить, недоступними для використання. Якщо вам терміново знадобився якийсь файл, але він виявився пошкодженим, і відкрити його неможливо, не поспішайте видаляти файл. Існує кілька способів, що дозволяють повернути працездатність файлу і відновити загублену інформацію, незалежно від формату - відновити можна аудіо і відео файли , офісні документи, архіви, і багато іншого.
Інструкція
1
Для відновлення пошкодженого відеофайлу використовуйте програму Video Fixer, яка розпізнає різні відеоформати і повертає працездатність відеозапису. Використовуючи більш універсальну програму All Media Fixer, ви можете відновлювати як відео файли , так і аудіозаписи різних форматів.
2
Інтерфейс цих програм простий і не вимагає додаткової настройки. Все, що вам потрібно - це запустити програму, яка зробить перевірку обраного файлу і спробує відновити його. Перед відновленням створіть резервну копію файлу, на випадок, якщо лагодження буде невдалою.
3
Також відео файли можна виправити за допомогою програми Virtual Dub, якщо вони пошкоджені або недокачанних. Відкрийте файл у програмі і встановіть галочку на пункті Popup Extended Open Options. У вікні Import Options поставте галочку на пункті Re-derive Keyframe Flags.
4
Обробивши файл, зайдіть в меню відео, а потім в меню аудіо - в обох меню виберіть розділ Direct Stream Copy. Збережіть відновлений файл у форматі AVI.
5
Якщо ви зіткнулися з неможливістю відтворення MP3-файлу, скористайтеся програмою Ashampoo MP3 Check & Convert. Програма усуває пошкоджені фрагменти, зберігаючи працездатність залишилися частин файлу.
6
Пошкоджений архів, в якому зберігається важлива інформація, можна відновити за допомогою самої програми архівації, якщо при створенні архіву була вказана опція Put Recovery Record. Автоматично відновити пошкоджений архів можна за допомогою популярного архіватора WinRAR.
7
В WinZip немає функції автоматичного відновлення, але zip-архіви ви можете відновити, використовуючи програму Advanced Zip Repair або ZipRecovery. Для відновлення архіву в WinRAR відкрийте меню Tools і виберіть розділ Repair.
8
Якщо ви зіткнулися з неможливістю відкрити офісний документ Word або Excel, використовуйте програми WordRecovery і ExcelRecovery. Ці програми дозволяють відновити документ разом з текстом, настройками форматування, графікою та діаграмами, а також WordRecovery відновлює файли формату не тільки DOC, але й RTF.