Як завести електронні гроші.

Оплата куплених товарів або наданих послуг тепер можлива за допомогою Інтернету завдяки електронних гаманців. По суті, це віртуальні гроші , якими можна здійснювати безготівкові розрахунки. Платіжних систем в Інтернеті досить багато, деякі більш розвинуті в Росії і країнах СНД, інші ж повноцінно функціонують тільки в західних країнах.
Вам знадобиться
  • Інтернет, електронна адреса, номер мобільного телефону.
Інструкція
1
Зараз практично кожного необхідний інструмент для здійснення в інтернеті фінансових операцій. Варто почати з вибору системи, хоча можна зареєструватися одразу в декількох, адже жодна з них не потребує внесення абонентської плати.
2
Для реєстрації знадобиться електронну адресу, ПІБ та номер телефону. Заповнивши необхідні поля, потрібно буде придумати пароль, краще, якщо він буде досить складним і складається не з 5 йдуть підряд цифр.
3
Якщо планується використання електронних грошей тільки в якості оплати товарів і послуг, не включаючи виведення грошей, то заповнювати всі поля з паспортними даними не обов'язково. Однак якщо пізніше буде здійснюватися висновок грошових коштів, про це потрібно подумати заздалегідь і внести всю необхідну інформацію. Можливо, додатково доведеться завантажувати відскановані сторінки паспорта та ідентифікаційний код.
4
Управління рахунками в електронних системах здійснюється або за допомогою спеціально встановленої програми, або прямо з сайту. В деяких системах є можливість користуватися рахунками з мобільного телефону.
5
Доступ до віртуальних грошей можна отримати скрізь і в будь-який час, більше не вимагається чекати, поки відкриється банк або шукати банкомат по всьому місту. І вже давно немає такого Інтернет-магазину, який би не приймав оплату електронними грошима.
6
Коли грошові кошти відправляються з банку, одержувачу часто доводиться їх чекати до 3 днів, електронні же гроші поступають протягом декількох секунд.
7
Відкривши електронні рахунки, може з'явитися необхідність виведення коштів. Найвигідніший варіант - виведення коштів на картковий або поточний рахунок в банку. Крім комісії системи варто враховувати і комісію банку, тому перед тим, як відправляти гроші , потрібно вибрати банк з оптимальними тарифними ставками і відкрити там рахунок на своє ім'я.
8
Картковий рахунок набагато зручніше, оскільки не доводиться зайвий раз відвідувати банк, коли з'являється бажання зняти гроші , тим більше, карткою можна розрахуватися в кафе або супермаркеті.
Зверніть увагу
Електронні гроші мають ряд переваг: вони миттєво доходять до одержувача, а також не має значення місцезнаходження та громадянство людини.
Корисна порада
Всередині системи є можливість міняти засоби однієї валюти на будь-яку іншу за більш вигідними курсами.