Як читати електронний квиток. Як читати маршрутну квитанцію.

Електронний авіа квиток (e-ticket) - це договір між авіакомпанією та пасажиром на повітряне перевезення. 1 червня 2008 Міжнародна Асоціація цивільної авіації (IATA) зобов'язала пасажирські авіакомпанії перейти на електронну систему продажу авіа квиток ів.
Інструкція
1
Забронювати і придбати електронні авіа квиток и можна на сайтах авіакомпаній або на спеціалізованих сайтах бронювання в режимі онлайн. Документ прийде на вашу електронну адресу у вигляді маршрутної квитанції. Вся інформація про бронювання і ваші реквізити будуть зберігатися в електронному вигляді. Крім того, електронні авіа квиток и можете придбати в одній з авіакас.
2
Цей документ не може бути втрачений, забутий або вкрадений, так як вся інформація потрапляє в систему бронювання. Якщо ви забули взяти з собою маршрутну квитанцію в аеропорт, ви все одно зможете зареєструватися на рейс, маючи паспорт і свідоцтво про народження дітей (якщо ви їдете з дітьми).
3
Читати його дуже просто. На квитанції викладені всі деталі перельоту і пов'язана з ним необхідна інформація. Нагорі поміщено назву агентства, у якого ви придбали квиток .
4
Далі йде дата роздруківки маршруту і пароль агента, роздрукувати маршрут.
5
Під цією інформацією ви побачите свої ім'я та прізвище.
6
Потім слід назва валідірующего перевізника - авіакомпанії, на бланку якої буде оформлятися перевезення.
7
Далі поміщений номер вашого електронного квиток а і номер бронювання в системі Амадеус або в системі авіакомпанії.
8
Тепер буде найважливіше - номер рейсу і код авіакомпанії, місто вильоту/прильоту, аеропорт, час вильоту, термінал, клас обслуговування, дата і місяць вильоту, код тарифу. Майте на увазі, що завжди вказується місцевий час вильоту.
9
На маршрутної квитанції ви знайдете інформацію про максимально допустимому вазі багажу. Вона вказується в графі поруч з класом обслуговування.
10
Там же ви знайдете інформацію про загальну вартість авіа квиток а і тарифах і збори, з яких вона складалася.
11
На маршрутної квитанції в обов'язковому порядку поміщена необхідна інформація для пасажирів.
12
Електронний проїзний документ полегшує і прискорює процес придбання та отримання авіа квиток а. Якщо ви є користувачем інтернету, ви зможете забронювати і роздрукувати його, перебуваючи в будь-якій точці світу. Найзручніше оплатити його кредитною карткою. Однак якщо ви віддаєте перевагу інший вид оплати, на сайтах бронювання вам будуть запропоновані всі можливі варіанти.
13
Підтвердженням того, що ви придбали у авіакомпанії електронний документ, є маршрутна квитанція (itinerary receipt). Незважаючи на те, що без неї ви зможете пройти реєстрацію, її рекомендується мати серед інших документів. Вона може стати в нагоді вам при проходженні паспортного контролю за кордоном, якщо вас попросять показати зворотний авіа квиток .
Зверніть увагу
Електронний авіаквиток визнаний документом суворої звітності.