Як полагодити кузов.

Ремонт автомобілів вважається складним, але прибутковою справою. Якщо технічне обслуговування, ремонт систем і агрегатів автомобіля багато хто робить самостійно, то ремонтом кузова не кожному автолюбителю по силам. Крім обладнання, яке дає можливість відновити початковий колір і форму деталей автомобіля, потрібен досвід роботи і знання особливостей використання всіх сучасних матеріалів.
Вам знадобиться
  • гамма-толщиномер, піскоструйний апарат, лужні розчини, молоток, ковадло.
Інструкція
1
розбирали кузов. Розбирання буває повна та часткова. Останню потрібно виробляти, коли кузов в хорошому стані і потребують ремонту тільки деякі його частини. Повне розбирання робіть тільки під час капітального ремонту і коли більшість вузлів потребує ремонту. До проведення розбирання автомобіля в спеціалізованому приміщенні обов'язково проведіть мийку кузова .
2
Після мийки обов'язково огляньте деталі та вузли, які підлягають зняттю під час капітального ремонту (скла, внутрішня оббивка кузова , декоративні накладки, арматура тощо). Після цього знімайте всі деталі і вузли, а також всі елементи ходової частини. Промивайте днище кузова вдруге, щоб позбавити від бруду.
3
Очистіть кузов від лакофарбових матеріалів і корозії. Видаліть фарбу і корозію механічним способом, використовуючи піскоструминні апарати, ручним механізованим інструментом або хімічною обробкою лужними розчинами і змивки. Під час очищення від корозії обов'язково заздалегідь визначте глибину руйнування за допомогою гамма-толщиномера.
4
Перевірте геометрію кузова . Якщо машина побувала в аварії, то в більшості випадків деформується не тільки сам кузов. Обов'язково перевірте розташування коліс (можна помітити під час їзди - автомобіль нестійкий, а гума швидко зношується) і контрольні точки діагоналей.
5
Підготуйте до ремонту. Від'єднайте генераторні дроти і акумуляторну батарею, зніміть звукоізоляційні покриття, видаліть мастики і фарби, що наносяться на зовнішні поверхні корпусу під час фарбування.
6
Ремонт деталей кузова . Знімні деталі (щитки, бампери, капот і т.п.) потрібно замінити. Якщо можете зробити правку і це набагато дешевше нової деталі, виберіть цей варіант. Якщо потрібен ремонт зварних елементів, зваріть їх, дотримуючись усіх технічних вимог. Відновіть форму за допомогою вибивання (молотком або тиском) або рихтуванням (молотком з використанням ковадла).
Зверніть увагу
Пошкодження в таких місцях кузова, до яких дуже важко дістатися. Щоб уникнути дорогого ремонту із заміною і вирізкою деталей, можете вирівняти вм'ятину, застосувавши пайку оловом. Після ретельного очищення поверхні його потрібно лудити і закрити олов'яним припоєм вм'ятину.