Як знайти місце для проживання.

Будинки в містах здебільшого представлені багатоповерховими будівлями і, здавалося б, не відрізняються один від одного. Проте, вибираючи квартиру в такому «шпаківні» не варто повністю покладатися на ріелтора. Уникнути безлічі неприємностей і незручностей, пов'язаних з проживанням у багатоквартирному будинку, допоможуть деякі рекомендації.
Інструкція
1
Вибираючи нове місце проживання, зверніть увагу на особливості його місце розташування, віддаленість будинку від зупинок громадського транспорту, продуктових магазинів, а також на наявність найближчих дитячих садів і шкіл. У разі проблем зі здоров'ям у вас або ваших близьких, запріметьте, чи є в даному кварталі поліклініки та аптеки. Якщо вас турбує екологія району, уточніть присутність на його території шкідливих промислових підприємств.
2
Поцікавтеся безпосередньо самою будовою в цілому і благоустроєм прибудинкової території, наявністю дитячого ігрового майданчика, основних господарських об'єктів. З'ясуйте, де найближча автостоянка. Оцініть стан входу в під'їзд, наявність кодового замка або домофона, зовнішній вигляд сходових прольотів і майданчиків, роботу ліфта, сміттєпроводу, стан поштових скриньок.
3
Якщо пропоноване вам житло знаходиться на нижніх поверхах, упевніться, що у підвальних приміщеннях не стоїть вода, немає витоку каналізаційних стоків і запаху нечистот. Поговоріть з мешканцями під'їзду, вони цілком можуть поділитися інформацією про періодичність прибирань в під'їзді, плануванні чергового ремонту, ваших найближчих сусідів. Особливо важливо дізнатися про мешканців, квартира яких знаходиться над вами, оскільки найбільші неприємності зазвичай приносять сусіди зверху.
4
В обраній квартирі більше половини вашого часу приділіть огляду кухні та санвузла. Перевірте роботу змішувачів, напір води, справність зливного бочка, подивіться стан каналізаційних труб і стояків. Зверніть увагу на сліди протікання на стелі. На кухні заздалегідь обговоріть, чи залишають колишні господарі вбудовану техніку та інше обладнання.
5
Якщо ви не збираєтеся відразу після переїзду робити ремонт, уважно огляньте шпалери за шафами, стан підлогового покриття, віконних рам, підвіконь і лоджії.