Як встановити стельові світильники.

Вам набрид неяскравий блукаючий світло від старої люстри? Або ви робите ремонт і вирішили встановити сучасний стельовий світильник? Як же самостійно здійснити всі монтажні роботи?
Інструкція
1
Виберіть і придбайте стельові світильники , які найбільш виграшно виглядатимуть в інтер'єрі вашого будинку.
2
Вимкніть електрику і переконайтеся, що приміщення знеструмлено, використовуючи тестер. Визначте, де саме ви хочете встановити світильники . Враховуйте при цьому і рівень природного освітлення кімнати (квартири, будинки). Зробіть олівцем необхідні розмітки на стелі.
3
Одягніть спеціальні захисні окуляри, які захистять ваші очі від будівельного пилу.
4
Візьміть дриль, надіньте на неї круглу насадку і виріжте в стелі дірку необхідного розміру (в тому випадку, якщо у вас підвісна стеля). Якщо у вас звичайний стелю, то скористайтеся кріпильними пристосуваннями, які є в комплекті будь-якого підвісного світильника. Обов'язково перевірте і проводку на наявність пошкоджень.
5
Простягніть кабель від джерела струму до розподільчої коробки освітлювального приладу (або до сполучного вузла). Зробіть невеликий «запас» кабелю (30-50 см), щоб згодом полегшити процес прокладки проводів. При роботі використовуйте дриль з довгим свердлом.
6
Відкрийте розподільну коробку світильника і підключіть до неї кабель. Для цього видаліть верхній шар ізоляційного матеріалу з кінця кабелю і з'єднайте (скрутите) проводи з аналогічними за кольором в коробці (або в сполучному вузлі). З'єднайте між собою і дроти для заземлення. Закріпіть зрощення проводів за допомогою плоскогубців. Акуратно зберіть всі дроти в коробку і закрийте її.
7
Якщо ви встановлюєте вбудований світильник, в пророблене в стелі отвір встановіть базову частину корпусу світильника і зафіксуйте його за допомогою кліпс. Розподільна коробка повинна знаходитися за стельовими панелями.
8
Вставте лампочку в підвісний або вбудований світильник. Увімкніть електрику і перевірте, чи горить світло. Якщо у вас натяжна стеля, то все вже в порядку, залишилося тільки закрити передню панель освітлювального приладу. Якщо і стеля, і люстра звичайні - знову обесточьте приміщення, закрийте з'єднувальний вузол спеціальним ковпачком і зафіксуйте його за допомогою контргайки. Надіньте плафони і підключіть електрику.