Як змішувати цемент. заливка цементом садової доріжки.

Для забезпечення з'єднання природного каменю, цегли або бетонних блоків використовуються мінеральні в'яжучі матеріали. В результаті додавання води, вони перетворюються при висиханні в цільний камінь, міцно пов'язуючи між собою використовувані в будівництві матеріали. В'яжучі мінеральні матеріали широко використовуються при кладці цегли, керамічної плитки, бетонування приміщень, доріжок, під'їзних шляхів. Основним в'язким матеріалом є цемент .
Вам знадобиться
  • Для змішування цементу або цементного розчину вам знадобиться: цемент, пісок, глина, вода, велика металева ємність або механічна бетономішалка, совкова лопата, сапка городня.
Інструкція
1
Розглянемо найбільш часто використовуваний вид в'яжучих матеріалів - цемент . Він є основним елементом будівельних розчинів і різноманітних бетонних сумішей. Позитивними якостями цемент а є його фортеця і швидкість висихання. Цемент підрозділяється на два різновиди: глиноземистий і портланд цемент . До характерних особливостей глиноземистого цемент а відносяться: жаростійкість, швидкість висихання і висока водонепроникність. В основному дана група використовується в промисловому будівництві. Для приватного будівництва використовуються різні марки портланд цемент ів. Класифікація марок цемент а відбувається по фортеці при застиганні і може бути: низькомарочні - нижче 300, так звані рядові - 300-400. Марка 500 відноситься до розряду підвищеної фортеці, а 500-600 к висококрепкім. Не складно візуально визначити фортеця цемент а. Чим він темніший, тим міцніше. В повсякденному житті всі марки цемент а називаються - цемент , а портланд цемент ом називають цемент високої марки (500- 600) .Особливо маркування цемент а: ПЦ або М - портланд цемент ; Д 0 - цемент без добавок; Д 20 - цемент містить 20% добавок; Б - бистротвердеющий цемент ; Н - цемент на основі клінкеру нормованого складу (нормований цемент ); ШПЦ - шлакопортланд цемент ; ПЛ - пластификация цемент а.
2
Для приготування цемент ного розчину вам необхідно з'ясувати для яких цілей він буде застосовуватися: для кладки цегли, для заливки доріжки біля будинку, для штукатурки стіни. Для кладки цегли вам знадобитися розчин в співвідношенні 1 до 4, тобто необхідно взяти і засипати в ємність 1 відро цемент а і 4 відра піску. Взяти городню сапку і в сухому вигляді перемішати інгредієнти по верствам, перемішуючи сапкою суміш через кожні 5 сантиметрів. Перемішуйте так, щоб вийшла однорідна суміш. Потім додайте трохи води, перемішайте, додайте води доти поки розчин стане в'язким і липким. Його консистенція повинна бути як густа манна каша. Тепер можна сміливо скріплювати їм цеглу.
3
Для приготування розчину для заливки садової доріжки зробіть розчин з співвідношенні 1 до 3, тобто 1 відро цемент а і 3 відра піску. Розмішайте в сухому вигляді сапкою, потім додавайте води доти поки розчин не стане рідким як вершки. Цей розчин заливайте в заздалегідь приготовлену опалубку, розбивши її на квадратики тоненькими дошками. Якщо ви заллєте доріжку одним монолітом, то вона незабаром потріскається. Приблизно через 2 години приготуйте цемент ное молоко. Для цього візьміть цемент , додавайте в нього воду доти поки він не стане як молоко. Лейте це молоко на доріжку і розмазуйте пензлем. Цей процес називається "железнением", доріжка стане сіро-зеленою і дуже міцною на поверхні. Для латання стін достатньо розчин зробити 1 до 5 в консистенції рідкої манної каші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rw-iMPwZ_I4
Зверніть увагу
При роботі з цементом намагайтеся, щоб він не потрапив в дихальні шляхи! При роботі в розчином одягайте гумові рукавички, так як цемент дуже сушить руки.
Корисна порада
Якщо ви хочете отримати дуже пластичний розчин, то в нього можна додати одну частину глини.