Як зробити візитку в Corel. Corel готові візитки.

Саме по візитній картці дуже часто складається попередню думку про людину. Вдало оформлена картка сприяє залученню нових клієнтів, придбання у вас нових замовлень. Програма Corel Draw володіє всім набором інструментів для створення таких візиток.
Вам знадобиться
  • - встановлена на вашому комп'ютері програма Corel Draw.
Інструкція
1
Створіть нову сторінку (Файл - Створити) і задайте їй альбомну орієнтацію. Задайте розміри візитної картки: стандартними розмірами є 90х50 мм, а для «евровізіткі» - 85х55 мм (ширина і висота папери). Покажіть, що картка має обрізний формат (Вид - Показати - Вихід за обріз).
2
Прив'яжіть створений документ до горизонтальних (Вид - Налаштування напрямних - Напрямні по горизонталі 5 мм (45 мм) - Додати) і вертикальних напрямних (Напрямні по вертикалі 5 мм (85 мм) - Додати).
3
Створіть візитку . Вставте необхідні текстові поля, наприклад: прізвище, ім'я та по батькові, посада, адреса електронної пошти, номер робочого та мобільного телефону. Вставляти текстові блоки зручно із заздалегідь підготовленого текстового документа. Текст розташовуйте не ближче 5 мм до краю візитки, для чого орієнтуйтеся на напрямні. Відформатуйте текстові поля.
4
Оберіть фон картки (Макет - Фон сторінки - Суцільний - Інший). Вставте необхідні графічні елементи: логотип і візерунки. Логотип потрібно підготувати заздалегідь або не використовувати його зовсім. Візерунки можна вставити з вкладки «Худ. оформлення », рекомендується, щоб вони виходили за межі обрізних країв не менше ніж на 3 мм. Збережіть створений файл для подальшого роздруку.
Зверніть увагу
Ніякі хитрощі при роздруківці візиток не принесуть вам успіху, якщо неграмотно оформлений їх макет. Тому їх дизайн повинен враховувати корпоративні особливості, статус власника, його особисті якості і переваги. При оформленні візиток намагайтеся не використовувати більше двох шрифтів і трьох відтінків кольору. Ефект від цього може бути зворотним - такі картки буде важко читати.
Корисна порада
Якщо у вас не виходить самостійно красиво оформити візитну картку, ви можете скористатися готовими шаблонами програми Corel Draw (Файл - Створити з шаблону ...). Шаблони візиток знаходяться у вкладці «Метка».
Не всякий підприємець, розробляючи дизайн для візитних карток, користується послугами сторонніх фахівців. Деякі люди вважають за краще займатися своїми візитками самостійно. У цьому випадку кращим помічником може стати програма CorelDRAW.
Розробка дизайну візитної картки вимагає не тільки навичок володіння CorelDRAW, але і знання азів побудови композиції, а також знайомства з особливостями підготовки макетів для друкарні.

Створюємо робочу область

Стандартні розміри візиток - 90 мм по ширині і 50 мм по висоті. Тому, запустивши CorelDRAW, спочатку потрібно створити новий документ з робочою областю 90х50 мм. Розміри робочої області вказуються в лівому верхньому кутку документа, на панелі властивостей. Майте на увазі, що макети для поліграфії підготовляються в колірній моделі CMYK. Ні в якому разі у властивостях створюваного документа не вказуйте колірну модель RGB - вона зовсім не підходить для поліграфіі.Теперь потрібно створити прямокутник з розмірами 80х40 мм і розташувати його в центрі документа. Він буде служити абрисом для майбутньої візитки.

Імпортуємо логотип

Наступним кроком буде імпорт картинки з логотипом компанії. Зайдіть в меню «Файл», виберіть пункт «Імпорт» і вкажіть потрібне зображення. Якщо ви вирішили імпортувати НЕ векторне, а растрове зображення (простіше кажучи, звичайну картинку) - не забудьте, що воно має бути попередньо збережено в колірній моделі CMYK і мати дозвіл не нижче 300 точок на дюйм.

Створюємо текст

Після того, як ви розташували на візитці логотип, залишається створити текст з основною інформацією: прізвищем, ім'ям, по батькові, контактними даними і т.д. Виберіть для цього інструмент «Текст», клікніть кнопкою миші в потрібному місці візитки і наберіть на клавіатурі необхідну текстову інформацію. Швидше за все, вам не сподобаються параметри шрифту, які CorelDRAW застосовує до тексту за замовчуванням. Але ви можете виділити текст і поміняти в панелі властивостей його параметри - колір, розмір, гарнітуру і т.д.Лучше різні типи інформації розміщувати в різних текстових блоках. Нехай прізвище, ім'я та по батькові будуть в одному текстовому блоці, посаду та назву компанії - в іншому, адреса офісу - в третьому і т.п. При цьому текстові елементи повинні відрізнятися за розміром шрифту - найбільшими повинні бути ПІБ, менше - назва компанії і посаду, ще менше - інші другорядні дані.

Зберігаємо файл

От і все. Простий варіант візитки готовий. Залишилося прибрати рамку-абрис, перетворити весь текст в т.зв. «Криві» (це можна зробити через контекстне меню) і зберегти макет у форматі CDR або інших форматах, які приймає друкарня.