Як зробити автомобільний сабвуфер.

Акустична система - це невід'ємна частина сучасного автомобіля. Але вона не може бути повною без якісних басів, які відтворює сабвуфер . Але «саб» з підсилювачем коштує чи не дорожче всієї системи разом взятої. Тому його можна зібрати власними руками.
Інструкція
1
Для початку виберіть динамік для майбутнього сабвуфер а. Врахуйте, що ціна не завжди означає якість. Зверніть увагу на характеристики і розмір.
2
Тепер потрібно зайнятися корпусом майбутнього «саба». Модель корпусу - "закритий ящик" з фазоінвертором.Скачайте програмне забезпечення на ваш персональний комп'ютер JBL SpeakerShop або аналогічне йому. Відкрийте вкладку розрахунку параметрів у верхньому лівому кутку і вкажіть розміри багажника, характеристики динаміка для сабвуфер а (повної добротності Qts, резонансної частоти Fs, еквівалентного обсягу Vas).
3
Відзначте і виріжте за допомогою електролобзика денця сабвуфер а з багатошарової фанери. А циліндричну конструкцію скрутіть з листа ДВП. Корпус вийде досить міцним. Щоб спростити «скручування» листа ДВП, спочатку распарьте його, а потім пропрасовуйте праскою через марлю і звертайте.
4
Після того, як ви згорнули лист ДВП, використовуючи ПВА, приклейте денця з багатошарової фанери. Для більш високої міцності додатково «пристреліть» будівельним степлером.
5
Необхідно зробити корпус герметичним. Візьміть герметик і замажте всі щілини. Дайте висохнути.
6
З одного боку проробіть отвір для динаміка, з іншого боку - отвори під дроти і трубу фазоінвертора. Встановіть динамік, закріпіть його, замажте щілини герметиком. Встановіть фазоінвентер і протягніть проводи від динаміка на вихід.
7
Обтягніть корпус ковроліном і приклейте його за допомогою силіконового клею. Переконайтеся, що корпус герметичний. Увімкніть сабвуфер і перевірте, чи працює він. Не чекайте відразу ж якісного звуку, так як необхідна професійна налаштування і підключення підсилювача.